Help - Search - Members - Calendar
Full Version: litoral 2007
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Vacante si calatorii
AZAZEL
pt ca azi am avut o zi fff usoara, am mai frecat-o pe net , si am inceput sa ma uit la ofertele pt litoral 2007.

pot sa spun ca m-am crucit.

1000 euro/2persoane/7zile/pensiune completa/3* jegoase/mamaia

ce nu-mi place este ca toate hotelurile de 3 * sunt in partea de nosrd a statiunii mamaia-iar acolo este liniste. mie imi place in mijlocul agitatiei.

ati stat recent la 3* in mamaia? unde? cum a fost? jeg?

HALBA, stiu ca ru ai vrut sa mergi anul trecut la 3* in mamaia !! cum a fost? unde ai stat?
Eren
de ce nu te duci in antalya la hotel de 5* 140$ pe noapte single in perioada de varf .. ma uitam la azi la ora de info pe site-urile lor ... si super conditii .. hoteluri acolo cum nu vezi aici inghesuite de vezi din balconul tau ce face ala in baie vis-a-vis
TLS-09
Ma fratilor oare ce mai trebuie sa se intample ca sa se convinga romanasii ca banii astia le ajung pentru o Croatie, un Muntenegru unde te scalzi totusi in Adriatica , nu-ti scuipa nimeni seminte-n cap etc.etc.
Nu cred ca am sa pun in curand piciorul pe litoralul romanesc, tot ce am vazut in ultima vreme m-a oripilat (si nu ma refer la preturi, altele sint problemele).
Eren
plus ca te duci sa vezi alta tara .. alta cultura .. romania o tot stii
si daca stai prin timisoara sau undeva in vest mai bine te duci fuguta in croatia decat la mamaia .. eu personal stau in constanta dar as merge la bulgari sa fac plaja ... bine nu in fiecare zi k ma arde motorina smile.gif)
Horia49540
decat in Ro, merita Bulgaria de o mie de ori mai mult
stiu ce vorbesc, caci am fost de cateva ori
preturi muuult mai mici, foarte primitori cu turistii
gasesti casute si la 3 euro pe noapte - asta daca ai buget de student, in rest gasesti si lux la preturi totusi super ok fata de hotii astia de la noi :wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.