Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Revizie punto classic 1,3 multijet
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
octavian90591
M-ar interesa in ce consta ( am citit ce scrie in manualul de intretinere al masinii,sunt curios daca se fac toate chestiile acelea,eventual altele in plus ) diagnostic Examiner la motor, o durata aproximativa la service,consumabile si preturile lor ( ulei de motor,filtrele aer,motorina si ulei ce marca au folosit ) un pret per total al reviziei ( ma refer la cea de 20.000 km) chestii de astea, de la cei care au facut-o in service reprezentante de fiat si parerea voastra la final,cat de multumiti de prestatia lor ati fost si care ar fi recomandarile voastre, ca oameni trecuti prin chestia asta ( la AutoComo din Constanta mai ales )
multumesc anticipat
Ciobanu45513
salut,

Ti-am trimis mesaj privat cu raspunsuri.
octavian90591
Multumesc de raspuns
octavian90591
Multumesc de raspuns
Eduard46373
Eu am facut reviziile doar la Perugia pe Bd. 1Dec. ca si calitate super OK ca preturi sa faci infarct si nu alta!SUnt buni dar cam scumpi,asta e!...
Eduard46373
QUOTE(Ciobanu45513)
salut,

Ti-am trimis mesaj privat cu raspunsuri.


HEi aici e forum ca sa gasim solutii la diverse probleme daca aveti chef de chat privat duceti-va pe mirc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.