Help - Search - Members - Calendar
Full Version: noua fabia
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
serestely94734
Buna.Am auzit ca in primavara 2007 se lanseaza o noua Fabia?? Este adevarat oare?La toamna doresc achizitionarea unei fabii noi pt. nevasta dar daca se lanseaza in primavara mai as amana cumpararea......... :ban:
bebeko
Ai vazut si cum arata ? In primavara se va lansa oficial , dar vanzarea in Romania ...
robert92637
http://www.skoda-auto.com/global/model/newfabia/ Poti sa o vezi aici.
serestely94734
bebeko daca citesti mai bine am scris "am auzit" asa ca inca nu am vazut
AlexTM
Ha,

Citat:
... total length of the new Fabia has, thanks to the new design of the front bumper, increased ... The effectively usable space offers the occupants more space both in the front seats and in the rear ...
Carevasazica a crescut lungimea pentru ca s-a modificat bara din fata, dar acum pasagerii au mai mult loc in interior biggrin.gif biggrin.gif
Radu97668
am vazut si eu pozele cu noua fabia si mi se pare chiar frumusica. de lansat, am auzit ca se lanseaza anul asta, dar cine stie cand va ajunge in romania? totusi, nu ar trebui sa se intarzie prea mult, cunoscandu-se succesul inregistrat de skoda in romania.
bebeko
QUOTE(serestely94734)
bebeko daca citesti mai bine am scris "am auzit" asa ca inca nu am vazut

am auzit/am vazut ... nu asta e esential. Uita-te la ea si daca iti place cum arata , asteapt-o !!! arigato.gif
serestely94734
La nevasta trebuie sa-i placa nu mie. Eu am deja o Octavia 1 din 2001 si nu o schimb inca vreo 2 ani ca-s super multumit. band.gif
bebeko
In iunie se va lansa si in Romania si va merge in paralel cu actualul model ( adica doar sedan/combi modelul vechi ).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.