Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Caut caroserie de 206 3usi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Peugeot > 206/207
Ciprian96195
Salut pe toata lumea!
Am avut accident de masina, Peugeot 206 3usi, nu am Casco, masina e indoita rau, am nevoie practic de caroserie (mai putin haion, capota, usa din dreapta), cu tot cu punte fata, spate.
Caut 206 3usi cu motorul dus, eventual lovita in dreapta sau dreapta fata!
As putea sa o aduc de afara si sa fac recarosare, dar cred ca gasesc pe aici. Rugamintea mea este sa ma anuntati daca vedeti asa ceva, sau daca stiti firme mari de dezmembrari unde as putea gasi.
Ciprian 0/726312233
marius96537
in romania este mai greu de gasit la un pret bun asa ceva!in franta tara de nastere a lui 206 ai ceva sanse sa gasesti un 206 in stare corecta si sa vii cu ea pe roti!dar mai bine intereseazate cum este cu recarosarea ca nu este chiar asa de simplu!daca vrei te pot ajuta cu gasirea in franta a unui 206 corect tehnic dar am nevoie de mai multe detalii!da un e-mail pe marius531@hotmail.com.bafta!!!
Ciprian96195
Da, la Franta ma gandeam si eu, mai ales ca din Franta am adus-o pe asta si a fost 2500 euro. Dar am colegi care s-au ocupat de masini si mi-au spus ca gasesc si aici. Mai caut... multumesc, te voi contacta. Cu recarosarea am vorbit deja, e in regula, mai ales ca in cazuri ca ale mele se face o astfel de operatie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.