Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Philips Vision
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Exterior
Bogdan97304
Am vazut k ati discutat voi mai demult despre philips vision. Dar nu am gasit acolo ceea ce vreau sa aflu. Am inteles k Blue Vision dau o lumina bleu. Dar Ph. Vision Plus exista si cu lumina bleu ? sau numai galbena normala? Si exista cumva Vision Plus HB3 ? k n-am gasit decat H1, H4 si H7... Si in plus, dak stiti sa-mi ziceti unde ash putea gasi de cumparat philips vision ? (sunt din constanta)
Andrei Suzuki
Ar trebui sa gasesti la orice benzinarie mai de doamne ajuta (gen Mol,OMV etc).
Stiu ca eu am avut pe Kia Vision PLus si tin minte ca becul era normal,iar motul acel era albastru. Lumina data era tot aia alb-galbuie,cu f mici tente de albastru care se vedeau NUMAI daca te uitai in far (fie stins,fie aprins). Deci pe sosea nu e nici o diferenta.
Acum am luat pt Kia (pt ca s-a ars unul dintre alea vision plus) Philips Silver Vision. Nu e ceea ce ma asteptam,dar parca nu mai e asa de.."galbuie"lumina. Bate mai mult spre alb. Adica se vede diferenta intre ele.
DORU
Vision Plus merita !
Importatorul pt Romania este ASPAD din Bucuresti.
Andrei Suzuki
INtr-adevar Aspad este importatorul,dar mai putin conteaza pt ca oricum de la ei trebuie sa iei pe firma si valoarea trebuie sa fie de minim 50ROn
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.