Help - Search - Members - Calendar
Full Version: O Intrebare va rog!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > BMW > Seria 3
Cosmin97175
Buna ziua si La multi ani..
ce as dori sa va intreb...am o masina(de fapt tatal meu are) un BMW 320 D 150 Cp din 05/03 si as dori sa o vand; Masina are 43000Km!!!
si ca optiuni are xenon, sist audio cu magazie, halogene, geam electr volan multi, cotiera....nu are navi, bici piele, si nici scaune electrice:(
Cat as putea sa iau pe ea?
P.S. e masina de doctor...deci e ca noua
si service-ul numai la BMW facut
Merci mult
Mikidutzaa
Pai nu stiu, eu zic ca daca e masina de doctor atunci neaparat sa mai scazi din pret, poate a carat omul bolnavi contagiosi, nu poti sa stii niciodata! :ntz: bicycle.gif

RECLAMA! Adminii, va rog luati actiune! :ban:
Cosmin97175
pai ce reclama?
eu chiar am pus o intrebare de bun simt...doar e forum de BMW, si eu sau tatal meu(adica familia mea) detine unul...care e problema
Pai daca o valoare a masinii nu pot afla de la oameni cu BMW, atunci de la cine sa cer...de la cei cu Dacii?
Si...in legatura cu bolnavii...se vede ca nu esti medic...cand e o problema chemi salvarea pt ca singur nu poti face nimic...si ca o informatie gratis ca sa o sti si tu...."NICIODATA nu se mobilizeaza in nici un fel un accidentat"..pt cultura ta generala
danmatyas
cam 15000 euro.
Cosmin97175
merci mult...uite un om care nu e carcotas...apreciez...desi tre sa recunosc ca mi se pare destul de putin(a fost de nou 33000)...dar ce sa-i faci..
Lucian55
Daca vrei sa o vinzi pune pretul de 18000 pe ea si eventual mai scazi 7-8 sute.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.