Help - Search - Members - Calendar
Full Version: manual auto kia rio
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Kia
dany97066
Salut
De unde pot face rost si eu de un manual auto in pentru rio(engleza sau romana)?
Multumesc
Andrei78289
daca mai ai nevoie astept un e-mail de la tine pe adresa andrei.burcea@mit-motors.ro
Merci Andrei !
calin105361
Andrei, am vazut ca ai un manual la Kia Rio in limba romana. Eu am incercat sa obtin unul de la dealerul de la care am luat masina, dar m-a cam dus cu vorba, ba ca e la tiparit ba ca nu are cd-ul, etc. Te rog daca poti sa-mi trimiti si mie o copie. E mai bine sa iau legatura cu tine pe adresa de net de pe forum, sau vb mai intai aici?
Iti mltumesc.
Andrei78289
Buna ziua,

trimite-mi un e-mail cu datele unde pot trimite manualul de utilizare sau mai bine te astpet la show-room pe buc- poliesti nr 40 , sa il ridici personal.
Merci Andrei !
calin105361
Nu sunt din bucuresti si nu stiu cand ajung pe acolo, dar daca ai unul in format electronic ma multumesc si cu el ca am unde sa il listez. O sa te contactez si prin email poate o sa poti sa il trimiti acolo.
Multumesc mult.
florynhyu
QUOTE(dany97066 @ Jan 17 2007, 10:10 PM) *
Salut
De unde pot face rost si eu de un manual auto in pentru rio(engleza sau romana)?
Multumesc


manual de utilizare poti downloda de pe site-ul www.kia.ro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.