Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pareri va rog frumos
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
Man96899
Vreau si eu o sa imi cumpar o masina renault megane clasic si as vrea si cateva pareri despre aceasta masina, daca merita si cam ce tip de motorizare este cea mai buna. Sau mai bine ma indrept spre un opel vectra ?
Suma in care as vrea sa ma incadrez este max 6500 euro
eddie
E bun si Megane e buna si Vectra,dar pentru mai multe raspunsuri,topicul se muta la ,,Versus".
AlexTM
La aceiasi bani o sa gasesti Megane mult mai putin rulat decit Vectra, pentru ca se depreciaza repede. Deci ... Megane.
Mihai98076
am avut un Megane Diesel si am fost f multumit de le.Partea proasta este ca nu gasesti decit piese originale si sint f scumpe.La masinile nemtesti o sa gasesti intotdeauna mai multi fabricanti pentru aceasi piesa.de unde si preturile mai mici ca intretinere.
chevy
personal mi-as lua Opel. Dupa mine cred ca sunt masinile ideale pentru romani. Masini din import. Robuste si cu intretinere ieftina. La drumurile noastre merg mai bine decat o franceza.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.