Help - Search - Members - Calendar
Full Version: dati si voi cu parerea va iesi ceva sau nu
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
istvan96707
modific o masina un ford capri si eram curios doar ce zice lumea.postez citeva poze in mai multe faze de lucru.astept parerile voastre mersi.apropo cum pum mai multe poze deodata???
marius68582
Masinuta e super,una din favoritele mele din toate timpurile.Muscle car european! biggrin.gif
Nu stiu daca ai auzit de un tuner din Brasov pe nume Onofrei,acum cativa ani modificase un Capri intr-un mod cu totul deosebit:o decapotase,pusese un roll-bar a la Viper,mai montase un scoop in capota,toata partea frontala acoperita in sita neagra...Tin minte masinuta la perfectie.Pe vremea aceea(sa tot fie 7-8 anisori) nu auzise mai nimeni de tuning,iti dai seama ca masina facea valuri peste tot pe unde aparea.
Din pacate pe vremea aceea net-ul nu era atat de pupular la noi,nu stiu daca exista imagini digitale cu masina uploadate pe undeva.
Omul e cunoscut acum in toata tara,are si sit,dar nici pe situl lui nu am vazut poze cu masina asta.
Tine-ne te rog la curent cu felul cum progresezi cu munca la proiect!
Skywalker
QUOTE(istvan96707)
modific o masina un ford capri si eram curios doar ce zice lumea.postez citeva poze in mai multe faze de lucru.astept parerile voastre mersi.apropo cum pum mai multe poze deodata???

Merita sa o modifici dar te va costa mult timp si rabdare, la motor poti incerca sa-l inlocuiesti cu unul de pe Sierra Cosworth sau sa-l modifici pe ala de 2,8 6L original.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.