Help - Search - Members - Calendar
Full Version: miros de gaze in masina
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
ion96704
sal sunt nou pe aici, as dorii sa achizitonez in curant o nubira II sau un cielo executiv cu gpl si as dorii sa stiu daca miroase in habitaclu a gaze de la instalatia de gpl. As mai dorii un sfat daca fac o afacere buna de a-mi lua una din aceste masini si daca isi merita banii. Eu fac cam in jur de 100-150 km pe zii si daca se merita sa o iau cu gpl (masina) :romania:
eddie
Nu miroase,sunt instalatii de gaz noi.Merita,cauta un Cielo Executive GPL spre exemplu.Ma gandesc ca e mai ieftin decat daca ii montezi tu butelie dupa ce o cumperi...
James Kilowatt
Merita, cred ca dpdv al economiei sunt imbatabile. Cielo e mai ieftin, Nubira mai puternica, mai moderna si instalatiile GPL puse de noi sunt chiar bune.
Chestia cu mirositul gazelor e o prostie.
ion96704
back, stiu ca cielo e mai ieftin si mai bun dar eu as opta pentru o nubira pe gaz(dar imi este frica de mirosul de gaz din habitaclu ) mai ales dupa ce merg mai mult timp cu ea. mamei mele nu suporta mirosul de gaz :romania:
Adrian
am mers cu o dacie pe gaz si nu se simtea miros de gpl! dar in cielo sau nubira cu instalatia din fabrica ! stai calm ca nu se simte nimic in habitaclu!
F L O R i N
Am avut 3 ani de zile un cielo executive cu gpl din fabrica si nu mi a mirosit deloc a gaz in masina.Deci din punctul asta de vedere nu ai nici o problema.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.