Help - Search - Members - Calendar
Full Version: user !
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
piciul
Nu stiu daca s-a mai discutat despre problema care o voi pune eu in urmatoarele randuri dar vreau sa-mi cer iertare daca sa discutat pentru ca nu am avut rabdare sa citesc toate topicurile deschise aici:

Domnilor modelatori,personal mie imi este foarte greu sa tin minte numerele care apar dupa numele meu,mai ales cand sant nevoit si intr-o pasa foarte proasta cu memoria sa intru de pe alte PC-uri pe acest foarum,am incercat sa imi schimb"denumirea userului"meu dar fara succes!

Nu se poate o alternativa mai simpla(exemplu ar fi sa pot sa-mi pun un user pe care il folosesc 100% pe toate forumurile in care sant inscris)pentru ca aceasta logare a mea sa nu mai fie o problema?
Am ajuns in situati in care caut topicuri in care stiu ca am postat ca sa-mi regasesc userul pentru logare.

Sper ca aceste randuri imi sant intelese si sper ca se poate rezolva si problema mea asa cum pentru utilizatori din acest forum s-a putut,pana la urma toti santem utilizatori a acestui forum ,chiar daca ini dintre noi sant motelatori,profesionosti ,incepatori ,etc.

Toata stima
Piciul
Andrei Suzuki
E simplu: http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t...4&start=200
piciul
Inca o data mii de scuze se pare ca ma lasat si vederea nu numai memoria,am reusit sa dau si de un asfel de topic cava mai sus.

Daca se poate asi vrea si eu ,bineintales cu multumirile aferente o schimbare de user in piciul

o zi minunat va doresc
piciul
mike.omega
Moderatori si nu modelatori sau alte forme ale cuvantului laugh.gif
Schimbare efectuata si topic closed!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.