Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Da-ti si tu cu parerea!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia
aurica96584
am si eu o intrebare...se mai face supernova facelift?sau pagina de internet nu este actualizata...de ce m-ar interesa??pai cum sa va zic...as vrea o masina "buna" adica sa nu incepi sa bagi bani in ea dupa ce ai luat-o si ai facut 3000 km cu ea...neaparat vreau ceva dupa 2002, sa fie pe injectie,bine intretinuta....si bineinteles ceva imbunatatiri cum ar fi: geamuri fata electrice macar fata, inchidere centralizata, si un cd player cu radio sa se auda cat de cat bine.....eee.... pentru asta nu dipun de prea multi bani, insa suma de care dispun e pana in 3000-3500 Euro...voi ce credeti?am gasit ceva masini pe site, dar dupa cum v-am zis...nu stii ce masinia gasesti...si hop culmea cand m-am uitat la masini noi am vazut supernova facelift masina noua, pret 4600 Euro...intrebarea mea este se mai fabrica super nova, sau dacia in afara de logan nu mai face nimic??voi ce masina second m-ati sfatui sa caut cu 3500Euro?
Merci pentru rabdarea de a citi mesaju meu si pentru eventualele sfauri![/code]
Cipp
Daca nu se mai face solenza, pai super-nova nici atat! Si oricum a fost o masina cu destule probleme, mecanice, electrice si de tinichigerie, asa ca nu iti recomand masina asta. Daca as avea suma asta, poate m-as gandi ca avans pentru ceva mai bun, personal nu mi-as lua Dacia, dar daca astia sunt toti banii de care dispui si nu-ti mai poti permite o alta rata, sunt 90% sanse sa iei o masina in care vei baga bani seriosi in primii 5000 de km. Parerea mea!
Adrian
cielo la second dar mai pui pana la 4000 €
nitu67440
cum sa mai fabrice spn ,cieleo e o varianta cam consuma an oras, sau un opel. :wave:
Sisi73634
Am auzit ca se fabrica in Iran.

____________________________

Focus TDCI 116 CP
Focus TDCI 100 CP
Focus TDDI 75 CP
ion96704
sal, as dorii sa stiu daca are cineva un logan mcv diesel si daca se comporta bine la drum si daca isi merita banii, ca daca nu la banii lui imi iau un cielo sau o nubira(mai pun ceva lovele) si pe gaz si o duc mult mai bine si e mult mai buna blink.gif astept raspunduri :help:
C Z R
parerea mea: cielo indiscutabil: fiabila, usor de intretinut si cu gpl excelenta alegere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.