Help - Search - Members - Calendar
Full Version: toyota camry 2007 vine la cluj
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
alin96203
toyota camry 2007 in vara la cluj
TLS-09
Ok.
TLS-09
Mai multe pe http://www.autoblog.com/2006/01/09/2007-to...ecs-and-photos/
vio
si ??? blink.gif .....este avensisul la americani asta ca echivalent .....
_Constantin_
Superba.
MotorHead
Imi place mult.

Vio, e mai sportiva decat Avensis.
vio
da... exista si avensis cu motor de 2.4 ( acelshi) dar la americani nu prea sunt mashini cu motoare mici la clasa asta .oricum pt piatza romaneasca este totushi cam mare si ca gabarit si ca consum . crezi ca nu ar fi bagat "japonejii" astia un V pe avensis daca avea cautare???!!!
alin96203
da[/img]
Ciprian-153
Poate pare incredibil,dar acest tip de masina l-am vazut zilele trecute prin Iasi, avea nr. rosii. Eram in trafic, asemenea si Camry-ul,abia am avut timp sa citesc marca pe spatele masinii,fiind in apropierea unei treceri de pietoni. Initial am crezut ca era Corolla Sedan 2007,dar ceva nu se lega...era prea devreme si nici nu semana atat de bine cu pozele vazute!
vio
raspuns : se fabrica in rusia biggrin.gif , ca si corolla modelu hamerican wink.gif
_Constantin_
Deci... se importa sau discutam de pere cand noi mancam mere?
vio
nope nu cred . apareau ceva zvonuri daca era , nu este o mashina pt piatza UE din cate zic ei si pt ei USA = Rusia ca standarde auto
Dan52141
Eu am vazut doua in bucuresti, gri metalizat, motorizare hybrida cu numere de moldova ... dar parca in realitate aratau mult mai bine decat in pozele astea, e posibil ca varianta care se face in rusia sa fie putin diferita de cea din america in sensul unui plus calitativ
vio
posibil deshi nu cred ca fac rabat de calitate Toyota.
Marian94033
Ciprian...am vazut si io masina in iasi...o gasesti parcata in nicolina 2 pe langa statia de taxiuri..

M-am interesat si e a unui tip care are 2 astfel de masini Toyota Camry aduse direct din America, prin import..cineva de la antiibotice parca

Ce am vazut io are culoare albastra parca.am intalnit-o dupa ce intr-o zi ma saturasem de poze, deodata "Buaf"..iti dai seama cam ce tarcoale i-am dat..am plecat sa nu ma ia careva la ochi..smile.gif

So, cred ca totusi Auris se va lansa intai prin aprilie mai la noi..Sedanul prin vara toamna..

Wanna bet? smile.gif
Clauss92942
Eu cred ca va fi lansat Sedanul mai intai ...punem pariu?
Clauss92942
Si vom avea si mp3 ...si VSC si TRC pe noua Corolla... si indicator de bord cu momentul schimbarii optime a vitezei....e beton
Marian94033
Clauss.....ma innebunesti...

Nu e de ajuns ca trebuie sa o astept asa de mult ( prin martie oare am vreo sansa?) , acum ma mai gandesc si la vsc-ul care la noi la corolla nu a existat deloc, nici la optionala...
Ceva info about prices, ai..?

Berea o dau daca imi iau sedanul inaintea auris-ului. smile.gif)
Clauss92942
Berea o accept cu placere beer.gif dar preturi ...nu stiu
Dan52141
QUOTE(Clauss92942)
Si vom avea si mp3 ...si VSC si TRC pe noua Corolla... si indicator de bord cu momentul schimbarii optime a vitezei....e beton


Suna bine da cine stie cat o costa, ma astept sa fie in jur de 14.000 - 15.000 Euro CIP sad.gif cea cu motorul de 2.0l motorina si toate dotarile astea si poate vre-o 12.500 aia de 1.6 benzina
Clauss92942
Fata de Cip nu mai e pus decat TVA, dar pt. preturi o astept pe Andreea Marin sa imi faca o surpriza ....sper sa nu fie una trista ca emisiunea cu pricina biggrin.gif
vio
in poza aia care este in linkul acela de la claus este o toyota preparata de tte sau trd e pt piatza australiana si nu o sa o vedeti la noi ca acolo wink.gif ala e noul model american nu european
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.