Help - Search - Members - Calendar
Full Version: GPS - harta Romaniei - de unde si cat?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Gelu96147
Da... mi-am luat o masina care are si chestia asta numai ca in momentul asta sta vaza de cristal a lui maica-mea in vitrina cu diferenta ca sta la mine pe bord.... in consecinta ....un sfat util de unde se poate achizitiona asa ceva si cat costa....
lucian39835
QUOTE(Gelu96147)
Da... mi-am luat o masina care are si chestia asta numai ca in momentul asta sta vaza de cristal a lui maica-mea in vitrina cu diferenta ca sta la mine pe bord.... in consecinta ....un sfat util de unde se poate achizitiona asa ceva si cat costa....



Bine ai venit in club, clubul posesorilor de autoturisme cu navigatie nefolosita. Mai devreme sau mai tarziu vei constata ca nu ai de unde sau nu merita (financiar vorbind) sa folosesti aceasta optiune.
James Kilowatt
Despre ce sistem e vorba? tomtom, navtech?
Pt tomtom se poate gasi....
Tarabostes
trebuie sa vezi first ce compatibilitati exista intre sistemul de pe masina si hartile existente pe piata. vezi ca unele nu sunt prea detaliate pt romania ( destinator spre exemplu)
nici eu nu prea il folosesc dar intr-un oras strain isi face toti banii
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.