Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Radio c.d audi a4
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
cristi94865
Sunt posesorul unui Audi a4 di 2004 si din pacate are radiocasetofon as vrea sa-i montez un radio c.d dar numai cel original de audi concert.Ma poate indruma cineva unde asi putea sa gasesc nu neaparat nou. Va multumesc anticipat
Avram-5
QUOTE(cristi94865)
Sunt posesorul unui Audi a4 di 2004 si din pacate are radiocasetofon as vrea sa-i montez un radio c.d dar numai cel original de audi concert.Ma poate indruma cineva unde asi putea sa gasesc nu neaparat nou. Va multumesc anticipat


Ai putea cauta si comanda la dealer audi! Depinde cat esti dispus sa dai pe el! Dar.....doar original obligatoriu!
cristi94865
Multumesc pentru parere a-mi dau seama ca sunt radio c.d-uri mult mai bune decit cel de la audi de fabrica dar mai tin un pic si la partea estetica ca celelalte nu-mi plac cum se incadreaza inacolo sunt mai inguste si totusi este un audi din 2004
Victor Andrei101375
Salut! te duci la Porsche eventual la PBN, si acolo il dai pe ala vechi cu caseta si iti comanzi unu nou cu cd. facand chestia asta primesti o reducere de aproape 50% eu am avut un symphony defect si l-am dat ca piese de schimb, mi-au facut reducere 50% din pretul celui nou!
adi45619
Nu e in jur de 800 de euro, radiocd-ul original?
Traian89565
trebuie sa fii dobitoc sa dai atatia bani pe asa ceva. pe ebay e cam 200-300 euro nou noutz. wake up dudes! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.