Help - Search - Members - Calendar
Full Version: LA MULTI ANIIIII!!!!!!!!!!!!!! 2007
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Eduard RO
LA MULTI ANI tuturor!!!! :wave:
Bine ati venit in UE.Va simtiti altfel?Eu nu decat oleaca baut si obosit....... biggrin.gif
Mariustom
La Mulți Ani și ție și celor dragi !
biggrin.gif Du-te și te culcă, dacă ești obosit laugh.gif tongue.gif
George89725
La multi ani tuturor.Sper ca noul an sa ne aduca mai multe bucurii decat 2006. Sa auzim numai de bine biggrin.gif
Sisi73634
Daca s-ar uita un neamt,un occidental la programul de la tv de rev..,oare cum ar reactiona?:
"Schaize,au intrat si tiganii astia in Europa!" Unde te-ai uitat numai muzica tiganeasca,oare alti "artisti" poporul asta nu are? numai de-al de guta ,vijelie ,sau salam?
Baby Blues
La Multi Ani!
Sisi73634: Frustarile le lasam pentru alte topicuri pt ca si eu am multe. biggrin.gif
Va doresc un 2007 mai bun decat 2006 si mai prost decat 2008.
Nu stiu unde am auzit asta dar mi-a placut.
Daniel82595
La Multi Ani !!! beer.gif
Alex-F1
QUOTE(stefan_adrian)
Va doresc un 2007 mai bun decat 2006 si mai prost decat 2008. Nu stiu unde am auzit asta dar mi-a placut


Hehe.... biggrin.gif ...la mine ai auzit.... :angel: Io unu asa imi doresc mie si familiei mele si deci asa doresc tuturor! Sa va aduca noul an sanatate maxima si tot ce va doriti....in masura in care meritati fiecare! LA MULTI (b)ANI!!!!!! band.gif
Cat despre faza cu UE....nu stiu ce sa zic....obisnuiam sa spun ca nu prea avem noi ce cauta acolo....dar, totusi...daca tot s-a comis fapta....nu voi inceta sa sper ca ne va fi si noua romanilor mai bine....pana la urma.... :angel: Vom trai si vom vedea... blink.gif
Baby Blues
inseamna ca participi pe la tv la talk-shaw-uri biggrin.gif
Mariustom
Total offtopic.gif
Alex are talk-show-uri doar acasă, cu soția, și apoi refulări pe forum, ca acel mesaj pe topicul lui Mike, cu Dacia Liberta biggrin.gif :harhar: , și multe altele.
HalbaSus
Eu azi m-am intors din viena... acolo am vazut enorm de multi romani... si nu capsunari iesiti in pauza de masa sau cersetori (Ok, era si unul din ala, care canta la acordeon) ci turisti. Cand am venit inapoi am trecut vama austria-ungaria (8 oameni intr-un VW transporter - eu zic ca mai "suspecti" de atat nu aveam cum sa fim) doar cu buletinele in aproximativ 30 de secunde (nu exagerez, a numarat cate buletine sunt si cati oameni sunt in masina apoi ne-a urat drum bun). Deci de integrat ne-am integrat... ceea ce e bine.

Daca vom trai mai bine ? Nu prea cred ca depinde de uniune. In 2006 am trait mai bine (ca tara) decat in 1996 desi nu am fost in uniune si probabil ca in 2016 o sa traim mai bine decat acum...
air_wolf
la multi ani si multa sanatate si bucurii!!! si taxe si impozite cit mai mici biggrin.gif
Baby Blues
Acelasi lucru mi-l doresc si eu deoarece mi s-a pus pata sa ma duc prin strainezia sa-mi iau masina. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.