Help - Search - Members - Calendar
Full Version: M-am saturat de cenzura.
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
*****81107
M-am saturat de moderatorii si administratorii acestui site. Cenzureaza si sterg mesaje discutii intregi cu 15 replies etc.

Imi sterg profilul si nu mai postez aici NICIODATA.
TLS-09
Inca un roman satul sa respecte niste reguli minimale.
Daca ai de obiectat ceva de ce nu deschizi un topic si lucrurile se vor lamuri.Poate chiar ai dreptate.Atitudinea asta de genul :boxing: :argue: :bash: nu rezolva situatia.
In caz contrar :La revedere, drum bun !
iulian-52
ma gindeam ca aici te pot asculta si intelege si discuta mai multi oameni ,dar vad ca....................
Legionaru'
Se pune de-o rascoala? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
TLS-09
Cred ca din cauza timpului nefavorabil si a frigului de afara revolutia se amana. biggrin.gif
mike.omega
In primul rand nu va puteti sterge contul, dar se poate rezolva daca insistati smile.gif
In al doilea rand, domnii mei, prin inscrierea pe forumul masini.ro aveti privilegiul de face parte dintr-o comunitate foarte numeroasa si diversa. Binenteles daca mai si cititi regulamentul inainte, sa fiti siguri ca va puteti adapta la conditiile noastre.

Repet, nu va place?! Sunteti liberi sa va alegi alt forum unde sa va spuneti pasurile smile.gif

PS: pt cei ce probabil nu stiu cei 2 useri se plang ca le-au fost sterse 2 topicuri in care unul era scris cu majuscula, si daca la primul post am mai inteles, cu alelalte 10 ce-ai avut?! al 2-lea topic era publicitar wink.gif
yeotamara97
Gratuitã a femeilor cu nebunie https://doulatucson.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.