Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Amortizoare Audi A4?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
cristi94865
Am respectuasa rugaminte de a ma ajuta cu o parere.Ma lasat un amortizor pe spate la Audi avant 1,9 tdi an 2004,ce amortizoare i-mi recomandati ca firma si un magazin mai onorabil la pret. Va multumesc anticipat tuturor utilizatorilor si moderatorilor acestui forum si va doresc sarbatori fericite
ionut83652
destul de fune ar fi sachs daqr au si un pret mai marisor ar mai fi febi ,optimal(made in germani)
cristi94865
Multam mult pentru parerea ta asa mi-au mai spus si alti detinatori de masini nemtesti,de aceea firma eu am intrbat pe la diverse magazine si cel mai convenabil le-am gasit la 230ron buc. Nu-nteleg de ce s-a dus ala de pe stinga ala de pe dreapta este bun am cu masina 16000km rulati de mine de cind o am si cam 80 la suta din km sunt efectuati afara mentionez ca este a doua masina care o folosesc numai in concediu si in cazuri de forta majora in bucuresti,si conduc de 17 ani sunt sofer profesionist
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.