Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cine are un carburator?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
AA95475
Am nevoie mare de un carburator bun de lada 1200. Cine are? Din buc? Cat costa? Multumesc. Pot fi contactat la vanilla_lights@yahoo.com
Daniel82595
poti gasi la dezmembrari pe str. Antiaeriana nr.49 si e undeva in jur de 50 ron
Cosmin65397
Da..poti gasi acolo ...centru e chiar pe colt la o stradutza cu niste porti albastre! e vis-a-vis de unitatea militara!
AA95475
Multumesc! smile.gif
AA95475
unde ma puteti trimite sa fac o FLANSHA la strung sau freza??? Carburator de lada 1500 (sa moara ala din prahova care mi-a dat de 1500 in loc de 1200) adaptat la platforma de carburator de BMW 316. Se poate face sigur...dar unde gasesc strungul sau freza si omul? Si fara sa-mi ia un milion 200 cat mi-a cerut un nenorocit.
Kovacs68565
Salut. Nu poti schimba partea inferioara de la carburator?
dan54198
Vrei nou? Aici vin moldoveni cu piese noi. Pot sa-ti cumpar unul si sa ti-l trimit prin posta. Sunt performante si se pare ca optimizeaza emisia de noxe si scade consumul. Persoana caruia i l-am montat pe ultimul este f multumita de el. Problema mare-i pretul dar e o investitie pe termen lung (zic eu). Asta-l avea de 20 ani (de cind a cumparat masina). Costa aprox. 400 ron. sau 390 dupa cum le este foame moldovenilor. PS. Tipul caburatorului este OZON 4.
Costel97283
Merge si cel de dacia cu mici modificari consum bun -dar mai lenta in demaraj
Dragos56563
In Bucuresti, la magazinul de pe Prelungirea Ghencea, exista carburator de Lada 1200, nou, la 320 RON ( 3.200.000 ). Sau cel putin atit costa acum vreo 2 luni. Eu zic ca e cel mai indicat.



:wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.