Help - Search - Members - Calendar
Full Version: manual de reparatii astra g
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
cristian95382
mai posteaza careva va rog nanualul de reparatii pentru astra 1.7 ca cel care l-am gasit pe forum nu vrea sa mearga si .....CRACIUNN FERICIT tuturor posesorilor de opel..si nu numai
Florin63655
Salut, am eu un manual de reparatii Opel Astra, Zafira...pdf-ul de vreo 300 de pagini si parca 94 de mega...Pe asta il cauti? Daca te intereseaza il pot pune pe StrongDC sau poate pe un site de share. Lasa-mi o adresa de email pe florincflorescu@yahoo.com.
Florin
mihai79646
gasiti pe hub-uri manualreparatiiastrag.pdf
cristian95382
[quote="mihai79646"]gasiti pe hub-uri manualreparatiiastrag.pdf[/quote-


da-mi si mie te rog atuncu o adresa de hub unde gasesc ca eu nu gasesc asa ceva.mersi
mihai79646
stronghub,enigma,cyberspace etc sau cautati dupa TTH : NJNZTV3F3SCJ22R6ZH6NPCO6UR237ZJWPFDXHNA
cristian95382
am gasit mihai si manualu de reparatii care e de foarte mare ajutor.Mersi mult ,nu ai cumva si un manual tehnic si/sau electronic in romana[/b]
cristian95382
Aici in manualu asta de reparatii am gasit ca motorul Y17DT se schimba cureaua de distributie la fiecare 10 ani sau la 150.000 mii km.E adevarat? :bash:
mihai79646
exact asa (cu cond sa fie reali km,bineinteles)
Gabriel97901
salut Florin ,am o mare rugaminte la tine ,cumva ai manualul de astra 2.0dti. in limba romana daca da mi-l poti da si mie.multumesc.astept raspuns
cristian95382
QUOTE(Gabriel97901)
salut Florin ,am o mare rugaminte la tine ,cumva ai manualul de astra 2.0dti. in limba romana daca da mi-l poti da si mie.multumesc.astept raspuns


gabi am manual de reparatii pt masina ta in romana cel tehnic e de 1.7 si e in engleza.Vezi ca afli pe hub-uri asta de reparatii.Daca nu ti-l dau eu
dan98246
QUOTE(cristian95382)
QUOTE(Gabriel97901)
salut Florin ,am o mare rugaminte la tine ,cumva ai manualul de astra 2.0dti. in limba romana daca da mi-l poti da si mie.multumesc.astept raspuns


gabi am manual de reparatii pt masina ta in romana cel tehnic e de 1.7 si e in engleza.Vezi ca afli pe hub-uri asta de reparatii.Daca nu ti-l dau eu


imi spui te rog ceva adrese de hub-uri unde gasesc manuale de reparatii pt opel astra
cristian95382
Ti-am trimis un mp cu o adresa,sa-mi spui dc ai gasit!
dan98246
am reusit sa il scot biggrin.gif . merci mult .... ii f fain facut manualu si ff folositor; mai ales ca ii in romana biggrin.gif
cristian95382
Sa il folosesti sanatos! Manualu asta cuprinde cam tot ce este si in manualu tehnic care ala greu il gasesti in romana.
Eren
eu am luat o varianta scanata acum cateva zile .. si e cam intr-o parte scrisu .. dar tot iti faci treaba cu el
Gabriel97901
multumesc mult ,am gasit manualul.pastram legatura pt alte detalii
cristian95382
QUOTE(Gabriel97901)
multumesc mult ,am gasit manualul.pastram legatura pt alte detalii


Sa il foloseti sanatos!! biggrin.gif drunk.gif
dan98578
imi puteti spune si mie unde gasesc manualul? Incerc sa fac rost de asa ceva de vreo 2 luni si inca nu am reusit. Pls.
cristian95382
QUOTE(dan98578)
imi puteti spune si mie unde gasesc manualul? Incerc sa fac rost de asa ceva de vreo 2 luni si inca nu am reusit. Pls.


O sa-ti trimit un mp cu o adresa de hub unde o sa gasesti manualu!
dori94709
Doresc si eu adresa unde as putea gasi manual de reparatii tehnice /electro pt un astra 1,7dti din 2000.
Va rog mult de tot,si multumesc. :wave:
cristian95382
ti-am trimis un mp cu adresa de hub. Succes!! :smokin:
cristian95382
ti-am trimis un mp cu adresa de hub. Succes!! :smokin:
marius62991
Te rog scrie adresa hub-ului unde pot gasi si eu manualul in limba romana sau trimite-mi si mie in pm.
cristian95382
QUOTE(marius62991)
Te rog scrie adresa hub-ului unde pot gasi si eu manualul in limba romana sau trimite-mi si mie in pm.


Ok sa fie pentru toata lumea una dintre adresele de hub este mirc.ro aici ar trebui sa gasiti manualu de reparatii pentru astra g si zafira.Mult noroc la rasfoit calculatoru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
dori94709
multumesc de raspunsuri
pe hub nu merge :evil: ,cu adi incerc sa iau legatura
marius62991
Eu nu sunt prea initiat in forum si nu inteleg de ce este asa greu sa ne ajutam unii pe altii prin a da ce avem altora care au nevoie.Cred ca fiecare primim si dam cite ceva in viata, adica cooperam.Poate gaseste cineva mai experimentat o posibilitate. Succes si multumiri.
Grower21
QUOTE (mihai79646 @ Jan 14 2007, 11:49 PM) *
exact asa (cu cond sa fie reali km,bineinteles)

imi puteti spune si mie unde gasesc manualul? ptr descarcare
Grower21
QUOTE (cristian95382 @ Feb 8 2007, 09:27 PM) *
QUOTE (marius62991)
Te rog scrie adresa hub-ului unde pot gasi si eu manualul in limba romana sau trimite-mi si mie in pm.


Ok sa fie pentru toata lumea una dintre adresele de hub este mirc.ro aici ar trebui sa gasiti manualu de reparatii pentru astra g si zafira.Mult noroc la rasfoit calculatoru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Salut , Ajutama te rog cu manualul de reparatii opel astra 1.7 .
Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.