Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Felicitari de Craciun si Anul Nou
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Probleme Sociale
Pages: 1, 2
eddie
Ho Ho Ho...
Craciun imbelsugat si fericire la patrat !
Sarbatorile Nasterii Domnului Iisus si cea de Anul Nou sa va gaseasca impreuna cu cei dragi avand dragoste in suflet, sanatate,bani si multa fericire !

Craciun fericit si la multi ani !
Oana
...sa va aduca mosu' tot ce va doriti, dar sa ne ziceti si noua ce poezii i-ati spus...
Sarbatori fericite tuturor si sa ne auzim sanatosi anul viitor...
Iulian HondaFan
Craciun Fericit si un An Nou 2007 mai bun pentru toti forumistii!
James Kilowatt
Craciun Fericit si La Multi Ani la toata lumea!!! smile.gif
T u d o r
De Craciun va urez tuturor in primul rand sanatate, apoi noroc si impliniri cat mai multe in noul an!!!
Legionaru'
Sanatate si numai bucurii in 2007!
Alex-F1
Craciun fericit tuturor si din partea mea, sa-l sarbatoriti cum se cuvine, alaturi de cei dragi voua, iar anul 2007 sa fie pt. toti mai bun ca 2006 si mai rau ca 2008!!! beer.gif band.gif LA MULTI bANI!!! biggrin.gif
George89725
Sarbatori fericite tuturor , sa va aduca mosul tot de doriti .Sa ne vedem sanatosi si la anu' , poate si mai bogati.
TLS-09
Craciun fericit tuturor!
RUE
aho ahoooooo soferi si frati,
lasati renii, nu manati!
la pahar va adunati!
Radu95448
la fel, sarbatori fericite si aduca anul nou fericire, sanatate si bani...
dedulescu95178
un CRACIUN DE POVESTE SI TOT CE VA DORITI!
SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI!!
booneK9
Sarbatori fericite si linistite tuturor.
Iar anul ce bate incetisor la usa sa va aduca multe bucurii, noroc cu carul si toate cele bune.
Multi ani.
Skywalker
Craciun Fericit tuturor userilor de pe masini.ro.
schumiallexx
Desi e un pic tarziu as dori si eu sa va urez un Craciun Fericit si un an 2007 care sa fie cel putin la fel de bun ca 2006. Sa aveti parte doar de succese si bucurii si sa aveti motive sa va largiti semnatura cu alte sau mai multe linii! biggrin.gif
robert92637
Va doresc tuturor un Craciun Fericit !
Mariustom
Mutat de mine mesajul de mai sus rolleyes.gif

Cu ocazia asta, vă doresc la toți toate cele bune, ce vă doriți să se-mplinească și să vă bucurați alături de cei dragi de tot ce ne-nconjoară thumbsup.gif



ninja.gif
drabisan
Eu va doresc tuturor sanatate!
Alex-F1
Eheeee Marius.....ce n-as da io sa ma bucur (si inca si alaturi de cei dragi) de TOT ce ma-nconjoara, dar oare cum putem face asta in Romania??? rolleyes.gif In alta ordine de idei, multumind pt. urari, transmit si eu tuturor colegilor de forum un Craciun fericit si imbelsugat alaturi de persoanele iubite, iar Mosul sa va aduca tuturor cadourile mult dorite!!! thumbsup.gif
Arheopterix
Sarbatori Fericite tuturor.
Legionaru'
Sa aveti un Craciun fericit si anul viitor sa fie plin de bucurii!
Skywalker
Craciun Fericit si La Multi Ani, va urez din Roatan Honduras de la bordul Norwegian Sun!!!
Luke Skywalker
petre 1
La multi ani cu sanatate
Sa aveti belsug, de toate
Bucurii si nestemate
De-acum si pe mai departe.
vio
CRACIUN FERICIT !!! MULTA SANATATE , NUMAI BUCURII SI TOT CE V-ATI DORIT SA VA ADUCA MOSHU' ... teehee.gif beer.gif
mike.omega
Sarbatori fericite!
T u d o r
Craciun fericit! La multi ani!!!
DRAGOS
Craciun feicit! La multi ani si multa sanatate tuturor!
eddie
Va urez sa fiti fericiti cu ocazia Sfintelor Sarbatori de Craciun,sa lasatigrijile,necazurile si supararile la o parte si sa aveti o zi minunata alaturi de cei dragi sufletului vostru !
Oana
un an minunat sa aveti...
f1anatic
Doresc Craciun cit mai vesel si plin de cadouri si un An Nou Fericit cu sanatate cit mai deplina, bani si timp liber cit mai mult si munca cit mai putina, ma rog asa cum il vrea fiecare dintre voi, tuturor membrilor Masini.ro si celor apropiati lor !

f1
Oana
maya a plecat sa-l aduca pe Mosu'...

sa aveti un an minunat...
NGZ
Va doresc un Craciun fericit alaturi de cei dragi !
In anul care vine sa aveti multe, multe, multe bucurii !
LA MULTI ANI !

marius68582
Craciun fericit oameni buni !
AMP


Salutare, salutare
fratiori si surioare
Oare cine zburda in zare
cu desaga in spinare?
Este Mosu cu o scrisoare,
si cu daruri in sacul mare
pentru toti ce au fost buni
pana in ziua de Craciun!

La Multi Ani 2009!
thumbsup.gif
T u d o r
AMP, la tine e deja 2009? teehee.gif


Inca o data CRACIUN FERICIT si sa va dea Domnul tuturor tot ce e mai bun pe lume. drive.gif
DRAGOS
La multi ani tututor! Craciun fericit si multa multa bucurie in sufletele voastre! thumbsup.gif
James Kilowatt
Sarbatori Fericite, si La Multi Ani!!! smile.gif
Si sa ne mearga la anul mult mai bine decat anul asta! smile.gif
Legionaru'
Sarbatori fericite si un An Nou plin de bucurii!
mike.omega
Sarbatori fericite! Sa va aduca Mos Craciun tot ce va doriti voi! thumbsup.gif
Alex-F1
QUOTE (James Kilowatt @ Dec 24 2008, 06:32 PM) *
sa ne mearga la anul mult mai bine decat anul asta


.....si mult mai prost decat anul urmator (2010) biggrin.gif Craciun fericit tuturor colegilor de forum si sa intrati in noul an sanatosi, voiosi si optimisti! beer.gif band.gif
f1anatic
QUOTE (Alex-F1 @ Dec 24 2008, 06:27 PM) *
QUOTE (James Kilowatt @ Dec 24 2008, 06:32 PM) *
sa ne mearga la anul mult mai bine decat anul asta


.....si mult mai prost decat anul urmator (2010) biggrin.gif Craciun fericit tuturor colegilor de forum si sa intrati in noul an sanatosi, voiosi si optimisti! beer.gif band.gif



Ce te faci daca 2009 este un an absolut oribil...iar 2010 este prin comparatie cu 2009 mult mai bun; dar in comparatie cu 2008 este tot un an nemernic ? Ca la cum se arata, nu prea vad eu sa ne mearga bine (ca economie globala) vreo citiva ani.
20krpm
Craciun fericit tuturor! sa fiti sanatosi si veseli.
OvidiuH
Sarbatori fericite tuturor ! Sa aveti parte de un Nou An plin de bucurii si impliniri.
air_wolf
Craciun fericit la toata lumea! sper ca v-a adus mosul fix ceea ce va doreati biggrin.gif
eddie
Nu suntem niciodata singuri - acesta este mesajul Craciunului !
Craciunul inseamna mai mult decat brazi impodobiti, lumanari aprinse miros de cozonaci si mere coapte,Craciunul este spiritul dulce al prieteniei, sufletul cald al mamei, al parintilor, al celor dragi care lumineaza tot anul.Este bunatatea, speranta renascuta.Este pace si intelegere...
Craciuni fericit pentru toata lumea !
FAR EASTERN
White Christmas
Si acum ninge!!!!!!!!!

Craciun Fericit!!!!!!!!!!
Dany_s
Sarbatori Fericite tuturor!
AMP
QUOTE ( T u d o r @ Dec 24 2008, 07:05 PM) *
AMP, la tine e deja 2009? teehee.gif


Inca o data CRACIUN FERICIT si sa va dea Domnul tuturor tot ce e mai bun pe lume. drive.gif



Poezia este copiata de la poiata de sor'mea biggrin.gif ....asa ca am luat-o si eu ca atare....in plus habar nu aveam ,la ora aia,cand voi mai ajunge sa am acces la calculator,asa ca mi s-a parut convenabil... biggrin.gif sa scrie despre 2009....in avans.

Distractie frumoasa in continuare tuturor! yes.gif
Alex-F1
QUOTE (f1anatic @ Dec 25 2008, 01:35 AM) *
Ce te faci daca 2009 este un an absolut oribil...iar 2010 este prin comparatie cu 2009 mult mai bun; dar in comparatie cu 2008 este tot un an nemernic? Ca la cum se arata, nu prea vad eu sa ne mearga bine (ca economie globala) vreo citiva ani


Hai frate, zau asa....don't worry, be happy! band.gif
klm
Va doresc un an nou fericit si imbelsugat, la multi ani tuturor!

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.