Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ofer la schimb manual de utilizare
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
octavian90591
Ofer la schimb un manual de utilizare Fiat Panda (modelul nou) pentru unul de Fiat Punto ( ma intereseaza modelul din 2005 1,3 multijet de 70 cp)
P.S.
am descarcat si eu manualul acela de 269 de pagini (pdf) dar e mai practica cartea....
Eduard46373
cEL DE PUNTO E MOCA,pe siteul la fiat,il am eu daca vrei in PDF,manual de uitilizare nu de sevice.Da-mi o adresa de mail si ti-l trimit!
PS.Mai ntorc la serviciu pe 3 ian,atunci ti-l trimit!
Eduard46373
M-am intors la birou si iti pot trimite manualul,cand vrei tu!
Lucian50012
Manual de service si reparatie pentru FIAT UNO si manual de intretinere pentru FIAT PUNTO gasiti si pe www.clubfiat.ro. In curand vor si disponibile si alte manuale pentru FIAT.[/url]
Eduard46373
MI-am facut si eu cont,o sa ma uit acum,ca ma intereseaza cel de service,dar mi s-au parut cam putin utilizatori pe acolo!
Dar unde pe site ai vazut manual de service ca eu nu prea gasesc???
Lucian50012
http://www.clubfiat.ro/forum/index.php?showtopic=130

Trebuie sa fii logat sa ai acces.
Eduard46373
Sunt logat si pt Punto nu gasesc decat manual de utilizare(intretinere),manual de service......de punto unde e????Ca e doar de UNO.
Lucian50012
QUOTE(Lucian50012)
Manual de service si reparatie pentru FIAT UNO si manual de intretinere pentru FIAT PUNTO gasiti si pe www.clubfiat.ro.[/url]


@Eduard eu am precizat clar ..manual de intretinere ptr PUNTO ..nu de reparatie. Dar sunt sigur ca-n curand va pune lumea si alte manuale
mosnianu100653
salut. un manual de utilzare pt fiat stilo 1, 9 JTD, 116 CP, 2002, gasesc pe undeva? chiar si contra cost. (si pdf e ok). merci mult
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.