Help - Search - Members - Calendar
Full Version: carlig remorcare
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
arpad91181
Salutare. Am un Punto si sunt interesat de un carlig de remorcare.Ma poate ajuta cineva? blush.gif
Ionut45405
Intereseaza-te la Salonta, e o firma care face carlige pt multe tipuri de masini la preturi decente si cu omologare. Asta daca nu vrei unul original Linea Accesori Fiat la pret x10!
arpad91181
Ai o idee cum se numeste firma care produce carlige de la Salonta? Unde gasesc un nr de tel? bicycle.gif
Ionut45405
Nope. incearca si tu cu Google poate dai de ei!
TLS-09
Arpad vezi ca ti-am trimis MP cu firma din Salonta.
arpad91181
nu am primit MP dar am gasit firma. Iti multumesc fr. :bandit: band.gif
TLS-09
Scuze cu mp-ul probabil atarna in dosarul cu mesaje in curs de trimitere si eu am facut curatemnie prea mare. Ca indiciu,confirma-mi si tu daca firma este A****lex SRL ?
Nu i-am dat numele sa nu fie reclama
arpad91181
Exact. Am nimerit firma. Este aceasi. Au....ex. Dupa sarbatori o sa sun la ei sa ma interesez la ce pret ajung. Am intrat pe site-ul firmei si am gasit, dar nu dau si preturi doar modele. Iti multumesc band.gif band.gif
TLS-09
Dau preturi si modele daca te loghezi (eu asa am retinut ca daca te inscrii afiseaza mai multe detalii).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.