Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vredestein
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
vio
are cineva idee cum se comporta cauciucurile Vredestein de iarna pe Corolla? are cineva asa ceva ?? as vrea sa mi iau unele la un pretz super bun , mercik
drabisan
Am un prieten care si-a luat acum vreo luna. Si e super incintat, ce-i drept doar pe uscat pina acum.
Daca ai vreo sursa periculoasa da-mi si mie un private. Si fac cinste. Ca la ce preturi sint pentru alea de 17"...
guerilla
pune cu incredere.
ale mele si cele de vara si cele de iarna sunt vredestein.
intreaba totusi cand le cumperi, din ce lot sunt: olanda sau rusia.

drabisan: vorbeste cu lucian serbanescu de la apco. spui ca vii din partea mea.
vio
nope de la altcineva 255 lei bucata + montaj gratis aduse din germania. atat stiu mai multe maine o sa va zic . o sa intreb si de 17. va multumesc . Vroiam Dunlop dar nu are din pacate la 265 bucata sad.gif cica se vand f repede ... smile.gif
guerilla
255 pentru ce dimensiune si ce tip? snowtrac 2 sau wintrac?
M A R I U S
Eu am pe Corolla Vredestein Snowtrack 2, le am de anu trecut si sunt super multumit.In primul rand sunt f silentioase iar consumul nu mi-a crescut deloc;iar pe zapada sunt chiar super....
vio
Vredestein Snowtrac 2 Dimensiuni: 195/60 R15


Indice de incarcare: 88 (560kg)


Incarcare suplimentara (extraload): nu


Indice de viteza: T (190 km/h)


Tip / Sezon: Iarna


Pret (RON cu TVA inclus): 255.56 . dimensiunea de Corolla
guerilla
vio, sint SCUMPE.
du-te unde te-am trimis eu. ai si garantie.
eu am dat 240RON cu montaj moca luna trecuta (am taiat o guma anul trecut intr-o bordura). tva inclus. garantie. factura. alea alea.
exact din alea am eu pe masina biggrin.gif
vio
mercik de pont o sa vorbesc si aici am garantie 2 ani smile.gif am mai luat de la ei smile.gif mercik inca o data smile.gif
vio
oki mi am luat azi dar nu de la "unde a zis Guerilla" ci tot de acolo si am obtinut tot asa un pretz bun smile.gif biggrin.gif .... made in holland caucioacele. merg super . imi plac cum se aud cand accelerezi parca sunt facute din lipici biggrin.gif hihihihihi . mercik pt sfaturi celor care au scris smile.gif
Liviu90675
Am si eu Vredestein Snowtrac 2 made in Holland, pt Corolla. Deocamdata super ok, astept zapada blush.gif .
Am insistat la asiguratorul CASCO si le-a inclus in asigurarea CASCO a masinii fara sa platesc nimic in plus (am trimis o copie a facturii prin fax si a fost de-ajuns). Asta dupa ce imi spusese initial ca anvelopele de iarna se considera accesorii si tb sa mai platesc inca 83 RON ca sa fie asigurate... N-as fi platit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.