Help - Search - Members - Calendar
Full Version: La Multi Ani!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
Daniel65671
band.gif
Craciun frumos si Sarbatori vesele, acum si La Multi Ani!
Daniel Diaconescu
DORU
Craciun Fericit, Sarbatori linistite, un An Nou mai bun si multa speranta pt toata lumea. arigato.gif
ovi93268
Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi . LA MULTI ANI
Alex72641
Sanatate si noroc la toata lumea!!! si cat mai putine vizite la service band.gif
F L O R i N
Sarbatori Fericite si un An Nou plin de bucurii si impliniri. arigato.gif :cheers:
grenouille
La multi ani si de la mine!
Si un multumesc special lui Doru si tuturor celor care m-au ajutat cu sfaturi in anul care a trecut - maine fac un an de cand am permisul, fara voi nu stiu daca as fi invatat intr-adevar sa conduc si sa imi cunosc masina!
a3des
Sarbatori fericite!
Iar in ce priveste anul care vine va doresc tuturor unul pasnic, imbelsugat, motoarele sa ne mearga ceas, caii putere sa freamate, pompele de combustibil sa dea faliment din cauza consumului nostru mic si praful sa fie in urma rotilor din spate biggrin.gif
Alex79127
Sarbatori Fericite pentru toata lumea si la cat mai putine puncte (cadouri de la baietii cu ochii albastri)! La multi ani!
Attila62140
Sa aveti un Craciun plin de bucurii si liniste si un An Nou plin de realizari.
Sper ca la anul sa pot ajunge si eu macar la o adunare :pray:
LA MULTI ANI band.gif
Bogdan84367
La Multi Ani! Sarbatori Fericite! Un an nou mai bun cu bucurii, impliniri si reusite si nu in ultimul rand Cel De Sus sa ne fereasca de probleme de orice natura, numai bine!
DORU
QUOTE(fortelady)
La multi ani si de la mine!
Si un multumesc special lui Doru si tuturor celor care m-au ajutat cu sfaturi in anul care a trecut - maine fac un an de cand am permisul, fara voi nu stiu daca as fi invatat intr-adevar sa conduc si sa imi cunosc masina!


Multumim frumos pt aprecieri, Florina. Aici suntem deja o comunitate in plina formare si impartim bucuriile si necazurile legate de masinile noastre impreuna. Speram ca mai mult bucuriile... Te asteptam la una din intalnirile viitoare. Simona a spart deja gheata o data... biggrin.gif
Gabriel81891
La multi ani si sa ne auzim cu bine in U.E. :cheers:
Kry_Sty
la multi ani !! la cat mai multe impliniri si evenimente placute alaturi de cei dragi !! :wave:
bebeko
LA MULTI ANI ! Tot ce va doriti sa se implineasca in Noul An !!! drunk.gif :romania:
robert92637
CRACIUN FERICIT SI BUNASTARE IN CASELE TUTUROR !
AlexTM
SARBATORI FERICITE DE LA TIMISOARA!!!
:wave:
BlueWave
La multi ani !
si bine te-am gasit UE!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.