Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nu mai vine masina
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Chevrolet
marius88521
Am facut comanda pe 27 septembrie ,pe 10 octombrie am semnat contractul de leasing si pana azi inca nu am primit masina.Cand am lansat comanda am primit asigurari ca pana cel tarziu la sfarsitul lui noiembrie o sa am masina.Azi am fost iar la dealer sa vad ce se intampla,au zis ca masina este momentan in Ungaria si luna viitoare ( ianuarie 2007)o sa o am.Deci aproape 4 luni de asteptare.Am inteles ca BCR Leasing a virat banii dar inca nu s-a facut confirmarea platii de catre Chevrolet .Nu stiu ce sa mai inteleg,traiesc cu impresia ca Chevrolet impreuna cu dealeru sau isi bat joc de mine.Daca mai sunt forumisti in situatia mea ii rog sa posteze aici, pentru a nu mai pati si altii cea ce am patit noi!!!!!!
daniel40451
poate vine mosul cu ea pe horn bicycle.gif
Sisi73634
Durata transferului bancar este de maxim 3 zile,in regim de urgenta dureaza max 8 ore.Cred ca baetii au avut alte prioritati.
mike.omega
N-au vrut sa-ti dea masina smile.gif
In CT am vazut intr-o zi 3(trei!) tiruri cu Chevy care asteptau sa descarce la reprezentanta. La ce volume de vanzari au ei, primesc masini cam odata la 2 sapt wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.