Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cielo second-hand
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
Crina1
am psibilitatea sa cumpar un cielo la un pret rezonabil 2000$ de la o firma care stiu ca la intretinut foarte bine (are toate revizile si nu are accidente), are 100000km din anul 1997. As fi recunoscatoare pentru orice sfat necunoscand foarte multe despre masini.
Nu stiu daca la cielo acest kilometraj inseamna mult pentru motor si cam cat ar duce un motor cielo; de asemenea sunt interesata de orice parere despre costurile de intretinere ale unui cielo.
Multumesc anticipat pentru orice raspuns.
Gheorghe
Crina, pentru Cielo 100000km nu este putin dar nici foarte mult....cu putin noroc masina mai merge fara reparatii capitale inca 60000-70000km...daca stii sigur ca reparatiile si reviziile au fost facute la timp atunci se merita sa o cumperi mai ales ca pretul 2000$ este un pret foarte bun (unii cer pe Dacii vechi de 4-5 ani banii astia)...daca o cumperi pt. uz personal si mergi cam 50km pe zi, te mai tine cel putin 3 ani...in privinta costurilor de intretinere pot sa iti spun ca ele nu sunt mari...singura masina din Ro cu costuri de intretinere mai mici decat Cielo este Dacia....in concluzie te sfatuiesc sa nu mai stai pe ganduri, cumpara-l pt. ca nu cred ca o sa te mai intalnesti prea curand cu o asemenea ocazie...Bafta


[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2003-03-07 14:49 ]
PRETUL ESTE O.K. IAR 100000KM NU INSEAMNA PREA MULT,TIN SA ZIC CA LA BANII ASTIA M-AR INTERESA SI PE MINE UN CIELO
[addsig]
Carstea
Un Cielo la pretul si kilometrajul acesta este o oferta care nu merita ratata!Daca a fost intretinut bine si il vei intretine in continuare bine motorul te va duce fara probleme majore peste 300.000 km.Esti o norocasa,eu caut pentru familia mea un Cielo din luna decembrie si nu am gasit o oferta de remarcat.In Brasov nu gaseti Cielo second fara sa nu aiba probleme(lovit,revopsit,multi kilometri,fara istorie)Daca nu te hotaresti sa-l cumperi te rog contacteaza-ma.Sunt dispus sa-ti ofer in jur de 2.600-2.800 $ pentru el.Astept raspuns.
ionut2
DACA NU CUMPERI TU CIELO , AS DORI SA-L IAU EU, NR DE TEL 0744190134
demian
nu pierde ocazia!!!!!!
bark35485
e o oferta buna daca zici ca nu are incidente majore si masina te mai tine vreo 100 000 km :colors:
ionut32111
io zic sa nu pierzi ocazia,iti iei usor peste 3000E pe el vad ca deja ai gasit cumparatori laugh.gif laugh.gif
Andrei Suzuki
Baieti,sincer..eu cred ca respectiva doamna si-a luat masina...poate a si vandut-o cine stie.Zic asta pt ca postul ei este de acum un 1 an si...aproape 2 laugh.gif Cam tarziu v-ati gasit laugh.gif tongue.gif
V l a d
se muta la daewoo
ionut32111
asa-i cand nu te uiti la data in care a fost postat laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.