Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Caut masina...
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Cristi95283
Ciao,
Va rog sa ma ajutati sa imi aleg o masina ...
pretz: 6000-8500 euro
productie: dupa anul 2000

Prima propunere: VW Bora, 1.9 TDI 90CP, aer conditionat, 123000km, 8500 euro, unic proprietar, inmatriculata 06/2001...
cum suna!?

Merci de ajutor!
RUE
testeaza, cumpara si te asteptam la forum meeting sau pe topicul "Timisoareni West Side.." din aria offtopic.
cody-man
Suna bine , dar mi se pare cam ieftina !
Nu zic ca-i mic pretul pt masina asta , ci ca-i cam ieftina fata de preturile de la noi .
Skywalker
QUOTE(Cristi95283)
Ciao, Va rog sa ma ajutati sa imi aleg o masina ...
pret: 6000-8500 euro, productie: dupa anul 2000. Prima propunere: VW Bora, 1.9 TDI 90CP, aer conditionat, 123000km, 8500 euro, unic proprietar, inmatriculata 06/2001...cum suna!? Merci de ajutor!

Pai la banii astia mi-as lua una noua - Hyundai Accent, Kia C'eed, Chevrolet Laceti, Dacia Logan, etc. De SH m-am saturat pana peste cap.
Alin85346
Cumpar'o sanatos.....Locuiesc in Germania si mai vand masini pt RO. Aici masinile bune costa bani buni. Ce se vinde in RO la concurenta care este ,inseamna km dati inapoi bine de tot cu carte service ,sau lovite si reparate sau cu alte surprize. Daca la 8500 are si taxele achitate atunci eu zic s'o lasi moarta. Vino singur si'ti ia masina din Germania sau vorba altcuiva care ti'a raspuns :"ia'ti tata masina noua din RO : Logan etc"
Cristi95283
QUOTE(Alin85346)
Cumpar'o sanatos.....Locuiesc in Germania si mai vand masini pt RO. Aici masinile bune costa bani buni. Ce se vinde in RO la concurenta care este ,inseamna km dati inapoi bine de tot cu carte service ,sau lovite si reparate sau cu alte surprize. Daca la 8500 are si taxele achitate atunci eu zic s'o lasi moarta. Vino singur si'ti ia masina din Germania sau vorba altcuiva care ti'a raspuns :"ia'ti tata masina noua din RO : Logan etc"

tnx for msg. Nu are taxe achitate pentru ca a fost cumparata de la reprezentanta din Ro in 2001. (ii cunosc indirect pe proprietari care sunt shi unicii, by the way). Sa intzeleg din mesajul tau ca e "suspect" de ieftina? M-am uitat pe mobile.de shi in DE incep de la 6-7000. Mai pui drumu, taxe inmatriculare, etc...shi cred ca depasesc lejer cei 8500. Pe dealta parte nici nu stiu de la cine o cumpar in DE shi ce istorie are... Sunt complet deacord cu tine ca cele din piata 95% sunt suspecte....
Loganu consuma....9.2 in oras, in catalog.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.