Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cumpar "capacel-ul" din bara fata, vezi poza!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Dan87905
NU conteaza culoarea! Am vreo sansa sa gasesc?

florin55503
nu stiu ce sanse ai sa gasesti asa ceva. cel mai bine intreaba pe la magazine eventual la reprezentanta
Dan87905
50 RON la reprezentanta Opel Arad
85 RON la reprezentanta Opel Timisoara

Ala din Timisoara o fi din aur!
florin55503
si 50 de ron e mult pt un rahat din plastic. parerea mea ca nu ar trebui sa coste mai multe de 10 ron
danmatyas
incearca la vreun parc cu dezmembrari poate gasesti vre-o masina lovita .
Dan87905
Am incercat si la dezmembrari, nu am gasit, asa ca am cumparat noua. Era destul de urgent ca luni am o reparatie la masina si va fi vopsea disponibila!

florin58588
Curiozitatea ma impinge sa aflu....nici nu ma gandesc sa nu ceara aia pe el cat nu face....bafta
cristian95382
QUOTE(Dan87905)
NU conteaza culoarea! Am vreo sansa sa gasesc?



am avut si eu aceeasi problema si am rezolvat-o.Mergi la orice vopsitorie auto si o sa gasesti.de exemplu eu am fost la reprezentanta opel la vopsitorie si pe primul muncitor care l-am vazut l-am intrebat si avea doua....pret 15 lei si gata ai rezolvat problema. :minigun:
Alex-F1
Si muncitorul ala oare de unde le avea :boxing: ....a "uitat" sa le monteze la alti norocosi, dupa ce le-o vopsit masinile, este? Mare-i gradina.... :angel: :bash:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.