Help - Search - Members - Calendar
Full Version: jante
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
rosu93818
ce parere aveti despre jantele KM ,eu am vazut pe multe masini si pe mert si vectra c si audi,etc,sunt destul de ieftine si au cateva modele dragute:12 milioane setul de 4 jante pe 15, 13mil pe 16 si 14 mil pe 17.Am intrebat pe unul cu logan care si-a pus pe 15 dc a avut probleme sa se strambe sau sa se crape si a zis ca e multumit ca le are de 1 an.
Eu pe caravan din 2001 cu motor 1,7dti am de tabla pe 15 cu cauciuc de 185. Ce se intampla dc pun pe 16 sau pe 17?si cauciuc mai mare.
Va rog sa-mi spune-ti care aveti jante schimbate ce dimensiune are janta si cauciucul si cum se comporta masina.
intrati pe www.alfaromtrans.ro si vedeti modele de jante
Va mai spun ca masina mea este neagra si am folii negre pe geamuri ce model imi recomandati?Sau dc stiti vreun configurator de jante in care sa poti selecta modelul masinii
florin55503
ai postat in 2 locuri.

masina o sa fie mai rigida si mai stabila, dar vor avea de suferit confortul, bucsaraia si jentile
Andrei94700
vezi www.kormetal.com pt vizualizare pe masina wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.