Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Aria a fost inchisa...
Masini.ro Forum > Discutii generale > Combat zone
guerilla
pentru ca bunul simt lipseste aria a fost inchisa pentru curatare. cat va dura.. depinde cat de multe prostii au fost debitate aici.
cand se va redeschide, nu se vor mai accepta atacuri la persoana si nici etalarea nesimtirii sau a vulgaritatii.
mike.omega
Arie redeschisa!
Moderator: Halba Sus thumbsup.gif
admin
Aria s-a deschis, moderator sef HalbaSus.

Aria este una destinata discutiilor aprinse, eu personal accept destul de mult, nu stiu ce accepta Halba, totusi, nu vreau sa vad atacuri la persoana, insulte sau vulgaritati. Cine face asta o face pe riscul lui. La al doilea avertisment face o pauza. Enjoy.
guerilla
va reamintesc sa nu va spargeti capu, ca de data asta nu mai inchid nimic.
AlexTM
QUOTE(admin @ Oct 19 2007, 11:35 AM) *
... totusi, nu vreau sa vad atacuri la persoana, insulte ....
PAI ATUNCI CE?
guerilla
adica nu-i spui:"dute-n plm". ci ii spui asa mai coafat, de genu "stii bancul cu timpul? "
T u d o r
hahahahahahahahaaaaaaa........
HalbaSus
Multumesc din suflet partidului si tuturor celor care au avut incredere in abilitatile mele de a modera aceasta frumoasa arie (care mult timp a fost considerata pierduta). Regulile sunt:

- Nu se accepta limbaj vulgar ! Cenzurati-va singuri, noi nu vom cenzura ci vom da ban-uri !
- Se accepta atacurile la persoana in masura bunului simt... avand in vedere ca bunul simt este o chestiune subiectiva si nu are o unitate de masura obiectiva, voi interveni de cate ori voi considera ca s-au atins aceste limite.
- Aria nu va mai fi inchisa pentru 2-3 super-certareti... ci se vor da ban-uri. Asa ca bucurati-va de libertatea de a va da in cap virtual, dar nu sariti calul...
- In rest... rog combatantii sa se antreneze iar spectatorii sa isi faca provizii de pop-corn si bere biggrin.gif.
mike.omega
Io deja m-am pus pe rontait biscuiti deci.... we want some action!!! ninja.gif
HalbaSus
Are cineva mail-ul/telefonul lui Impulse ? Ca Impulse si Combat Zone merg impreuna ca berea si alunele biggrin.gif
guerilla
normal: impulse at bmw.com biggrin.gif

LE. acum am vazut adresa de mail al lui impulse, cea reala. mie rau laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Mariustom
QUOTE(mike.omega @ Oct 19 2007, 12:58 PM) *
Io deja m-am pus pe rontait biscuiti deci.... ninja.gif

ªi eu pe bãut must thumbsup.gif yes.gif whistling.gif
DRAGOS
suntem 2 thumbsup.gif
Mariustom
Tu nu ai voie, cã n-ai 18 ani wink.gif

Hîc
DRAGOS
ba am...ca-i must dry.gif
DORU
Va rog sa nu improscati cu sange pe peretii forumului si sa nu va bateti intre voi. Da? teehee.gif
Oana
promit ca daca o sa bata vantul pe aici, o sa va intretin eu cu un topic..am pe cineva in vizor whistling.gif
guerilla
pai ce mai astepti. da-i drumul. ca vantul bate de ceva vreme biggrin.gif
f1anatic
Deci s-a dat drumul la balamuc. Si normal ca peste nebuni pui pe ala mai sarit bunny.gif , bnu de altra dar trebuie sa faca fata.

Halba, partidul te iubeste ! Mult success si sintem ferm convinsi ca sub conducerea ta, nu vor fi intinate nobilele idealuri ale acestei spatiu mioritic virtual, in epoca cind bunele moravuri sint ceva de domeniul epocii de aur !

fakenopic.gif
Oana
QUOTE(guerilla @ Oct 19 2007, 01:49 PM) *
pai ce mai astepti.

inca o provocare rolleyes.gif
Baby Blues
Domle si eu astept cu bucurie discutii savuroase si ma bucur c S-A DESCHIS ARIA ACEASTA. biggrin.gif
James Kilowatt
QUOTE(f1anatic @ Oct 19 2007, 07:52 AM) *
Deci s-a dat drumul la balamuc. Si normal ca peste nebuni pui pe ala mai sarit bunny.gif , bnu de altra dar trebuie sa faca fata.

Halba, partidul te iubeste ! Mult success si sintem ferm convinsi ca sub conducerea ta, nu vor fi intinate nobilele idealuri ale acestei spatiu mioritic virtual, in epoca cind bunele moravuri sint ceva de domeniul epocii de aur !

fakenopic.gif



Ce ti-e si cu puritanii astia de americani biggrin.gif
f1anatic
QUOTE(James Kilowatt @ Oct 19 2007, 12:59 PM) *
Ce ti-e si cu puritanii astia de americani biggrin.gif



I plead the 5th.
Iulian HondaFan
pay, io zic ca topicul perfect de inceput ar fi: "Subaru Vs. BMW reloaded" whistling.gif
drabisan
Traiasca berea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Si abea-s intors din concediu, cu nervii perfect moi, dar ii intinde repede Bucurestiul si un anume tip de oameni consumatori de explozii prin compresie...
f1anatic
QUOTE(Iulian HondaFan @ Oct 19 2007, 01:18 PM) *
pay, io zic ca topicul perfect de inceput ar fi: "Subaru Vs. BMW reloaded" whistling.gif



Am condus un BMW 335i. Nu ma impresioneaza ...minerul de la usa se curbeaza in jos, motorul este deosebit de fierbinte. Da masina trage bine...dar pt asta trebuie sa anulezi traction control...pt ca daca o ai, este o piedica. Dar de la viteza trage. Si se pare ca cu exhaust si reflash, te poti da la M5-uri cu el. Tehnologic e impresionant - dar nu este pt mine. Sa spunem ca pe un circuit privat in Indiana, de pe la XXX mph incepusem sa il ajung din urma. Si era inaintea unui STI...iar imediat inaintea mea era STI-ul ...de a trebuit sa ma pun pe contrasens ca altfel intram in ei.
guerilla
bai oameni buni, s-a deschis aria cu totul, nu numai topicul asta, asa ca luati-va subarelele si bmwutii si fuga mars in topicu vostru, da? biggrin.gif
aici lasati oamenii sa se cruceasca de nebunia din capu adminilor ca au pus lupii de paza la oi laugh.gif laugh.gif
sper ca nu sariti gardul, da?
hai, spor la scris. ca ati avut aproape un an pauza la pocnit in mufarina pe ceilalti.
f1anatic
Io unu n-am ce sa spun despre BMW. Am facut pace cu ele dupa ce am descoperit ca daca nu are V10 sub capota nu ma impresioneaza. Ba chiar a ajuns sa imi placa stilistic si Seria 5. Asa ca daca vrei de la mine sa ma cert Subaru cu BMW...ma pis pe amindoua, incep cu Subaru ca e mai la indemina si gata.
guerilla
bai, sa nu te pisu pe al tau, ia-l pe a lu jorjica, ca are oricum jantele numa bine potrivite la culoare laugh.gif
f1anatic
QUOTE(guerilla @ Oct 19 2007, 01:46 PM) *
bai, sa nu te pisu pe al tau, ia-l pe a lu jorjica, ca are oricum jantele numa bine potrivite la culoare laugh.gif


Io este sanatos, pisu meu este incolor. Trebuie sa beau Energy Drink si Furazolidon ca sa ma pis ca jantele lu Jorjel.
guerilla
nu e cazu sa te imbuibi cu beuturile alea ca sa te asortezi cu galbeata jantelor. da te tin minte ca ai refuzat invitatia biggrin.gif
T u d o r
Bai, voi aveti probleme cu rinichii? Ce dreaq, sa-l chemam pe dom' doctor de BMW-uri... ca alea au jantele argintii si pateaza. Iulianeee... fa-le ceva, ca astia se pipi impotriva vantului si stropeste. biggrin.gif
AlexTM
Personal nu mi se pare o idee buna redeschiderea,
dar daca tot s-a deschis si incepe sa scrie lumea aici, ce ... naiba puneti atitea smiley-uri in mesaje? D'alea cu zimbete, evident.
Nu au ce cauta. AICI NU SE GLUMESTE, NU?
T u d o r
Stiti de ce e utila aria asta? Acum vorbind serios... Cate scandaluri au continuat aici, dupa ce au fost incepute altundeva? Cred ca foarte putine, mai degraba aici e aria chill out decat combat. Fiecare dintre noi si-a iesit din pepeni odata, dar cand te stii adus la "vorbitor" sa scoti prostii pe gura, parca te mai cenzurezi, nu? Eu am observat asta in mai multe cazuri, cum ajungi aici o dai in ras, se strang mainile (virtual) si totul o ia de la capat, "mai frumos si mai devreme acasa". biggrin.gif Pentru asta am considerat totdeauna ca aceasta arie recoritoare e necesara si are un impact pozitiv asupra forumului. smile.gif
mike.omega
Uite ca aspectul asta nu l-am vazut pana acum, bine punctat!
Deci o sa transformam Combat Zone in arie de chill out.... aham! stai ca vine acum vreun vs. intre benzina si diesel sau toyota si vw, sa vad atunci cat de chill o sa mai fiti teehee.gif
T u d o r
Un fel de arest preventiv. biggrin.gif Cine greseste pe alte arii e obligat sa scrie 1 saptamana la combat, folosind in loc de smiley-uri floricele si inimioare roz si textul sa contina obligatoriu referiri la nirvana si/sau la impacarea cu universul. tongue.gif

I am one with the universe! I am one with the universe!!! teehee.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.