Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AUDI A3?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
trasnea80734
Salut sunt nou pe aici.Sunt posesorul unui AUDI A4 1,9TDI 96KW,6vitezee din 2004,o masina super intretinuta,achizitionata din Germania de mine personal,fiabila intr-un cuvint sunt multumit de ea si de costurile de intretinere.In legatura cu AUDI A3 m-ar interesa achizitionarea unui 1,9TDI 90 sau 101CP,ca an de fabricatie 2001-2002 c-am acesta este bugetul,parerea mea suficient pentru oras ca putere,respectiva fiind pentru sotie.Ce parere ai despre AUDI A3 ca pe la noi am vazut ca sunt foarte rare.Multumesc anticipat si astept raspuns in limita posibilitati timpului si spatiului.
Traian89565
QUOTE(trasnea80734)
Salut sunt nou pe aici.Sunt posesorul unui AUDI A4 1,9TDI 96KW,6vitezee din 2004,o masina super intretinuta,achizitionata din Germania de mine personal,fiabila intr-un cuvint sunt multumit de ea si de costurile de intretinere.In legatura cu AUDI A3 m-ar interesa achizitionarea unui 1,9TDI 90 sau 101CP,ca an de fabricatie 2001-2002 c-am acesta este bugetul,parerea mea suficient pentru oras ca putere,respectiva fiind pentru sotie.Ce parere ai despre AUDI A3 ca pe la noi am vazut ca sunt foarte rare.Multumesc anticipat si astept raspuns in limita posibilitati timpului si spatiului.


Audi A3 e Audi.. asta spune tot smile.gif Tehnologia e aceeasi ca si la A4, doar dimensiunile si forma difera, eu zic ca e o masina super ok.
ionut83652
cred ca un pic cam scump si cred ca pretul chiar reflecta calitatea!
Mihai98076
Am un A3TDi-105CP. E super masinuta.Are platforma de GolfIV.Acum depinde si de cum conduce sotia ta.Cit despre masina numai de bine!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.