Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cea mai buna modalitate de cumparare Sh
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
vasile94754
Un unchi vrea sa isi cumpere o masina SH si aveam urmatoarea intrebare pentru voi care e cea mai buna modalitate de a cumpara o masina sh:
din ce tara?mers acolo personal cu samsaru/direct de la samsar de aici din romania?Cele mai potrivite locuri de unde poti cumpara o masina (adica sa iti asigure o anumita calitate ) si alte intrebari legate de modalitatea de cumparare a unui sh cat mai avantajos si mai ales fara tepe
mersi anticipat pt raspunsuri
florin55503
cel mai sanatos e sa fie viitorul proprietar la fata locului. sa vada exact masina si starea ei. si mai e recomandat sa se duca cu cineva care se pricepe la masini, sa se eventual un test, ar fi bine ca masina sa aiba carte de sevice.

ca de aici sau de dincolo e foarte grau de raspuns pt ca e posibil sa gasesti o masina foarte buna si aici, dar va fi mai scumpa. cei care isi cumpara de afara pleaca de la premisa ca acolo sunt drumurile mai bune (deci nu dai in gropi la greu si risti integritatea articulatiilor, nu se lasa toate cele) benzina sau motorina mai buna (desi in italia mi s-a parut mai slaba decat la noi) si nu e atata praf
florin82141
si acuma orice ai face trebuie sa te gandesti ca iei un sh.nu o masina noua.asa ca garantie nu poti avea.asa in mare iti poti da seama de masina dar orice ai face si orice ai verifica tre sa te gandesti ca este sh.nu vreau sa zic ca sh-urile nu sunt masini bune.si eu tot sh am si eu miam luato din germania.dar ce vreau sa zic este ca la sh nu te poti astepta la ce te astepti de la o masina noua biggrin.gif
florin55503
inca un sfat: sa lase de o parte o suma de bani pentru orice eventualitate
ionut83652
pentru sh la targu mures (Corunca) multe autohausuri autohtone ce masini bune la preturi bune sau pe la zalau!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.