Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cam cat ma va costa reparatia? lovita in spate!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Dan87905
Cam cat credeti ca ma va costa reparatia la masina Astra 1,7 DTI ? Mersi!





florin55503
tabla acolo se va indrepta foarte usor. o sa te coste mai mult vopseaua intaritorul lacul etc. depinde si foarte tare unde o faci. nu ar trebui sa coste prea mult daca gasesti un garaj independent
Dan87905
Azi am fost la 2 service-uri sa vad cam cat imi cer, ambele au zis 10mil. ! Mi se pare cam mult dar nu ma las mai incerc si in alta parte !
florin55503
e foarte mult. incearca de exemplu pe giurgiuluila fostul ciclop la iesirea spre girgiu sau la un garaj privat
TLS-09
Si drumul pana la Bucuresti cat il costa? Omul e din Timisoara.
:evil:
Cred ca trebuie sa pui niste poze ca sa se poata pronunta cineva in tema.
florin55503
scuze. dar oricum nu are de ce sa coste atat de mult . nu se face decat se indreapta tabla, se kituieste bara si apoi se vopseste.

pe mine indreptarea unei arifo (era infundata) si a unei usi m-a costa 1 milion fix. vopsitul inclusiv vopseaua si mana de lucru a costat 2,5 mil si o lada de bere tuborg
Radu50689
Poate iesi mai ieftin daca cumperi hayonul si bara de undeva de la second, la aceeasi culoare si nelovite!
TLS-09
Incearca sa postezi si pe Timisoarenii west side.... poate printre baietii care au avut de-a face cu tinichigii te poate indruma careva.
Dan87905
QUOTE(TLS-09)
Cred ca trebuie sa pui niste poze ca sa se poata pronunta cineva in tema.


Nu se vad pozele de mai sus ?
Alex-F1
Da' chiar asa, domnu' The Long Sleep (TLS) biggrin.gif .... cred ca ai nevoie de un somn bun si lung, ca nu prea esti odihnit de cand cu...micutul cerb de aur! :sugiuc: In schimb ideea sa posteze pe topicul "nostru" e, culmea, buna, fiindca, uite, il cheama unii pe bietul om pana la Bucuresti ca sa-si indrepte hayonul si bara... :bash: Omu a pus poze....cat de mari ar trebui sa fie ca sa le vezi si tu? blink.gif Dan, vezi ca ti-am raspuns dincolo, pe topicul "nostru" :proud: Vorbeamos... :wave:
TLS-09
Scuze dar cred ca la mine-i problema. La mine nu apar. Mi s-a mai intimplat. Asadar scuze.
florin55503
nu are cum sa iaisa ieftin daca cumpara bara si hayonul. nu e mare lucru de facut doar de indreptat
TLS-09
QUOTE(Alex-F1)
ideea sa posteze pe topicul "nostru" e, culmea, buna, fiindca.................,


Bravo Alex !!!! daca am o idee buna este culmea. Mersi fain. :evil:
Ideea nu-i buna/rea e logica, nu-i mai probabil sa stie timisorenii un tinichigiu prin zona?

offtopic.gif Musai trebuie sa-l pun pe Cosmin sa-ti faca pana.
[color=red][/color] biggrin.gif
Alex-F1
No stai bre usurel, ce te ambalezi asa? Nu mai are voie acuma omu sa glumeasca umpic? :bash: So, calm down moshu, ia o tigara si trage un puisor (sau puioc) de somn ca sa-ti revii! :yawn: Uite ca s-a intamplat ca {virgula} chiar io i-am raspuns omului si incerc sa-l ajut, deci ideea ta a fost, din nou spun ... CULMEA .... excelenta!!! laugh.gif :harhar: Si daca tot mai esti suparat pe mine, o sa scriu la emisiunea "Iarta-ma" si ne vedem acolo....da' sa vii, sa nu ma lasi sa ma uit ca bou' la usa aia si sa nu se deschida, ok? biggrin.gif Hai, somn usor...sweet dreams.... :wave:
Dan87905
Am rezolvat masina, 150 euro, eu zic ca arata bine! Thanks Alex-F1 !



This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.