Help - Search - Members - Calendar
Full Version: nehotarare
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
daniel92105
salutare!!am o micuta intrebare pt cei care ma pot clarifica...am 4700euro,si doresc sa achizitionez un autoturism pana la sf anului ca am auzit ca dupa aia vor exploda nitzel preturile blush.gif .as dori sa fie fabricata dupa 2000.nu prea vad ce as putea gasi ..si acum ma gandesc ca as putea sa aleg intre cielo si nubiraa...mai ieftine si piesele...Ce-mi recomandati dintre astea 2(fiabilitate,consum,etc).Accept si alte obtiuni!!!
multumesc mult!!!
C Z R
cielo - costuri ieftine de intretinere, fiabilitate, consum mai mic!
adi.mitrea
Sau supernova - costuri și mai mici de întreținere, consum și mai mic biggrin.gif

Alex Aka... demult nu te-am mai văzut pe forum! Credeam că ți-ai schimbat nick-ul...
_Theo_
la banii astia CIELO clar! e o masina buna fara pretentii...nu o sa ai ABS si altele dar macar ai A/C si e maaaare...Cielo recomand
stefan44002
La 4700 e, te poti uita deja la Solenza, gasesti chiar si cu clima.Daca vei folosi masina mai mult in oras decat afara, e mai potrivita decat Cielo : consum mai mic, dimensiuni mai mici - poate astea conteaza doar pt mine, dar asa vad eu lucrurile biggrin.gif .
Daca o vei folosi mai mult afara, Cielo, fara nici un dubiu -tinuta mai buna, capacitate mai mare a portbagajului.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.