Help - Search - Members - Calendar
Full Version: audi chorus
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Alex94415
Salut.Am o problema cu casetofonul.Nu pot controla volumul.cand vreau sa-l dau mai tare, il dau o singura treapta si el se duce la maxim.dak ii dau inca o treapta nu se mai aude nimik.la reglarea bassului sau treble merge ok.stiti ce-ar putea fi?
Florin94455
salut,problema asta o am si eu,nu este defect potentiometrul ,sa nu te chinui sa-l schimbi degeaba,am facut-o eu,defect este microprocesorul.
Petrica61298
aceeasi problema e si la mine. merge doar dupa jumate de ora cand se mai incalzeste in masina. :bash:
Petrica61298
adevarul e ca e foarte enervant iti sparge timpanele daca nu esti atent sau iti umbla cineva care nu stie, odata eram cu cineva in masina si s-a speriat f tare ca a luat-o la maxim cand am atins butonul. si care e solutia??????????????????????????// :minigun:
danmatyas
lol.aveam si eu un tv elcrom acum 15 ani..tot asa facea smile.gif e ciudat ca se intampla chestii de astea la un audi.
Cristi2
nu crede ca audi s-a apucat sa fabrice casetofoane auto.
tongue.gif
ionut83652
acu is boose nu mai sunt blaupunkt si sincer nu mi sau parut geniale sistemele boose niciodata la sistemul fiabilitate !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.