Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Despre ... habar n-am (moto în principiu)
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini pe doua roti
pretorian
acest topic a murit subit biggrin.gif
mike.omega
Ce m-ai speriat!
Nu mai deschideti topicuri in aria asta care sa contina cuv moarte sau derivate ale lui ca nu e bine biggrin.gif
Lucian55
Sa stii ca mi-a trecut un gand negru prin minte cand am vazut titlul.
pretorian
imi cer scuze daca v-am produs o crestere accelerata a batailor inimii biggrin.gif ideea era sa sa mai animez putin sectiunea asta, dar cred ca nu reusesc..... band.gif
pretorian
acum facem resuscitare :angel:
Seri
Cand am vazut titlul topicului, m-am gandit automat la Ghost Rider. biggrin.gif
pretorian
biggrin.gif biggrin.gif mda,
in privinta lui sunt tot felul de povesti, ba ca a murit ba ca s-a lasat , ba ca a fost prins.....etc, oricum nu s-a mai auzit nimic de el de ceva vreme.
Paul46623
QUOTE(pretorian)
biggrin.gif biggrin.gif mda, in privinta lui sunt tot felul de povesti, ba ca a murit ba ca s-a lasat , ba ca a fost prins.....etc, oricum nu s-a mai auzit nimic de el de ceva vreme.

Eu stiam ca sunt de fapt vreo 4 ce joaca 'rolul' de Ghost Rider (3 dudes and a chick). Se zvonise la un moment dat ca unul din astia 4 ar fi mierlit-o, insa nu s-a confirmat (de altfel nici nu prea se putea, dat fiind anonimatul).
pretorian
ceva s-a intamplat daca nu se mai aude nimic....
Mariustom
Un filmuleț care se potrivește cu titlul down.gif sad.gif
http://www.youtube.com/watch?v=vAoeJUKg36g...feature=related

Ghinion fatal sad.gif
Lexy
Phew....chiar ziceam...daca si pe forumul asta la sectiunea moto a aparut topicul asta, e nasol!Bine ca n-a fost asa.

O idee buna...il animez eu daca vreti cu ceva poze de la salonul moto de weekendul trecut.
Toyxen
este posibil sa schimbe cineva numele topic-ului va rog? M-am speriat si eu cand l-am vazut si nu cred ca sunt primul. yucky.gif
pretorian
acum ca i-ati schimbat numele chiar ca nu mai viziteaza nimeni sectiunea asta whistling.gif
Toyxen
QUOTE (pretorian @ Apr 25 2008, 11:58 AM) *
acum ca i-ati schimbat numele chiar ca nu mai viziteaza nimeni sectiunea asta whistling.gif


ba o vizitez io ca sa fiu sigur ca s-o schimbat numele smile.gif
pretorian
si ce ai constatat la ultima vizita? teehee.gif
mike.omega
Daca-mi permiteti...
Va readuc aminte ca exista topicul intitulat, sugestiv zic eu, Turnul Babel, unde puteti discuta aceste probleme "arzatoare" smile.gif
Mariustom
De luat aminte wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.