Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dilema
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Liviu92173
hai ca m-am gandit sa va intreb si pe voi adica sa va dati asa cu parerea....am un A4 din 2002 1,9 TDI 131 CP si ma tot gandesc sa-l schimb cu un seria r din 2003 ....ce parere aveti?
ionut83652
daci sa ne lamurim seria r sa inteleg ca e R-calse de la mercedes?sau te referi la audi rs ?
Liviu92173
da, uite acuma m-am uitat si am vazut ca e gresit...eu am vrut sa scriu seria 3 adica BMW.....
Flav
Audi A4 - BMW seria 3 ...

As ramane fara sa ma gandesc prea mult la Audi. Eu am unul, cei drept e un A6, dar e acelasi motor de 1,9 131cp. Sunt foarte multumit de cum merge consumul mai mult decat acceptabil. Ar trebui sa stii lucrul asta.

Restul depinde de tine, ce astepti de la o masina, insa cred ca Audi nu te-a dezamagit. In final alegerea ramane a ta, asa ca... indiferent ce masina o sa ai ... s-o stapanesti fara incidente.
ionut83652
de acord cu flav audi fara discutii am avut sera 3 de 150 cp mootor comonrail si pana la 80 mi km de doua ori so orit motoru din mers (softu injectiei)si la stilu meu d econdus mai agresiv incepuse sa pape ceva ulei !
cei drept cei 150 cp de pe 320 nu se compara cred ca nici cu 170 de pe audi turbina la bmw e nervoasa rau iti da senzatii tari dar cred ca calitatea si costurile de intretinere nul recomanda!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.