Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cauciucuri de iarna
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Cauciucuri/Roti
Daniel65671
Recomandati-mi si mie, va rog, o marca buna de anvelope de iarna pentru Fabia mea. Acum am Barum de vara 185/60R 14 82 H si sunt f multumit de ele.

Multumesc, Daniel
Daniel65671
Doru a scris: http://www.anvelopa.com.ro/
DORU
Incerecati la FOREXIM, au preturi excelente, asigura si montaj. Garantie scrisa, importator la prima mana. Nu veti regreta !
ionut83652
poi daca esti multumit de barum punele pe cele mai ieftine de le gasesti sigur is mai bune ca ale tale daca nus resapate!
asa ca raport pret calitate kleber,firestone,good yeer(premium)continental(da nu alea made in cehia ci alea made in germania)michelin
si ar mai fi vredenstain,bfg goodrich,debica,sava,semperit,nokian dar intrastea nu am folosit niciodat deci nu ma pronunt cu privirea la performante si calitate!
Daniel65671
Ionut,

Am apreciat uralele tale calde ca niste sarmale moldovienesti reci.

Cu Barum a venit incaltata din fabrica, dar sa stii ca nu scartaie pe piatra cubica in curbe, ca altele. Si te asigur ca o sa fiu atent la ce voi cumpara.
Attila62140
Daniel,
Desi nu le am de mult si nu le-am putut testa pe zapada si gheata, zic ca merita sa incerci un Dunlop 185/60 sau 165/70. Am vazut ca preturile sunt rezonabile.
Poate este cineva care le "poarta" de mai mult timp si poate da mai multe detalii. :help:
Daniel65671
Multumesc, Attila.

Am vazut la Forexim, Dunlop 185/60 R 14, de iarna, la 206 lei noi (2 060 000 vechi).
F L O R i N
Si eu tot de la Forexim o sa ma duc sa mi cumpar cauciucurile de iarna si am optat pentru Dunlop.
ionut83652
uite aici o adresa cu preturi superbune eo numai de la ei cumpar
www.vanzarianvelope.ro
dar vezi ca nu au continental made inm germany tot ceoslovace is dar is destul de bune!cat despre dunlop si pireli sa stiti ca dunlop is facute in slovenia si pireli in turcia deci nu va asteptati sa fie prea stralucite pentru performante ff bune pe zapada este michelin alpin 2 din cate am vazut is printre cece mai bune pe zapada si gheata!
F L O R i N
Si ce garantie am ca Michelinurile sunt nemtesti si nu fabricate la Floresti ?
Daniel65671
Ionut,

M-am uital la adresa data de tine (auto soft) si am vazut ca au anvelope numai de la 15 inch in sus, iar eu am 14 inch, asa ca nu am de gand sa-mi cumpar si 4 roti noi. Iar preturile la cauciucuri erau de peste 200 lei in sus, doar Tyfoon era sub. Asa ca nu ma avantajeaza de loc. Merci.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.