Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Costul de asigurare al unui Audi A4 2003-2004, 1.9 TDI..?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Marian94033
Fiind nou prin zona, si vrand sa intru si io in rand cu lumea prin achizitionarea unui autoturism Audi A4, in afara de costul de achizitionare, care imi este destul de clar de ce factori este influentat, ma intereseaza estimativ cam la ce costuri sa ma astept anual, pentru intretinerea ei

M-ar ajuta mult informatii privind Asigurarea obligatorie 2007 si Casco pentru aceasta marca
alcris01
Asigurarea obligatorie RCA pe anul 2007, pentru autoturisme cu capacitatea cilindrica intre 1800-2000, va costa 570 RON.
Marian94033
Mersi.
Da' Casco ..la cat sa ma astept.?
HalbaSus
Verifica pe www.asig.ro , au ceva formular in care iti bagi e-mailul, datele masinii si iti trimit o oferta de la majoritatea companiilor de asigurare.
Dan72328
QUOTE(Marian94033)
Mersi.
Da' Casco ..la cat sa ma astept.?


Deci.... eu am A4 2003 1.9 TDI.

Asigurarea la Tiriac depinde de factori cum sunt .. varsta, stare civila, bla bla bla.. si oferta care mi-a fost mie prezentata a fost de vreo 2000 euro pe an :bash: am zis PAS smile.gif

am avut de ales intre BCR Asigurari si Generali.. undeva pe la 1040 de euro pe an.

Daca vrei mai multe detalii, intreaba-ma mai multe chestii tongue.gif
Razvan88338
cauta la mai multi asig...au oferte variate, poti solicita ca in caz ...in care este furata sa iti dea ....80% din valoare....si 100% la daune... te costa mai putin .....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.