Help - Search - Members - Calendar
Full Version: isi merita banii mondeo-ul asta ?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
Bogdan49836
mondeo 2004 luna X, ambient, 90 cai 2L, 90.000 km, ingrijita interior exterior si e hatckback ....

in curand pun si poze ...

ce ziceti, a meritat 11.000 eu?
CatalinKRK
Daca ai siguranta ca km sunt reali, de ce nu, oricum dupa 2007 ar fi fost si mai scumpa. Totusi motorul e cam mic pentru ea si dotarile sunt cam putine in varianta ambiente. Ti-as fi recomandat un an mai vechi dar motor si dotari mai bune, dar sa inteleg ca masina a fost deja luata.
Adrian
cam putini cai putere!
si cam multi km, in rest e ok
danmatyas
eu nu as fi dat banii astia din cauza puterii si a echiparii.dar daca ai luat-o sa o folosesti sanatos.
Bogdan49836
merci de raspunsurile de pana acuma.

De fapt, ceea ce urmaresc eu e sa vad daca asta e pretul pietei si cine mi-a adus-o sa nu fi incercat sa ma jupoaie de bani ... sa nu fi, pt. ca inca nu e batuta palma, nimic in acte sigur.

ce ziceti ?
Bogdan49836
cand m-am gandit la masina si banii ceruti ... m-am gandit ca e ok datorita faptului ca e aproape din 2005, deci "tanara" ....

nu stiu ce sa zic inca ...
Adrian
aia 90 000 km au fost facuti f repede...2 ani
Florin67056
Eu zic sa nu te grabesti, sa mai studiezi putin oferta... Oricum masina e un pic scumpa si destul de umblata, iar motorul e chiar micutz pt dimensiunea ei...
Catalin-Bogdan99375
Eu zic nu ..... 90 hp sunt prea putini pentru o masina ca mondeo ... asta e parerea mea .... sper sa iei cea mai buna decizie ..Bafta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.