Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ce parere aveti...., merita?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
ciprian93848
VW Golf 1.9 TDI Champ Kategorie: Limousine

EUR 7.950

Daten:
Gebrauchtfahrzeug, 130.000 km
74 kW (101 PS), Diesel, Euro 3
Erstzulassung: 09/03,
Kraftstoffverbrauch ca.:
5,1 l/100km

EURO 3,Klimaautomatik, Sitzheizung, ESP, ABS, RC/ CD Plus,4xel. Fe, ZV, Top Zustand, Exportpreis, Fest.

dati-va shi voi cu parerea....
ca io pan' acu' n-am avut decat nova si supernova, shi mi s-a cam luat de ele...

:brave:
ciprian93848
1 2 3
ciprian93848
1 2 3
Tudor93855
Eu zic ca merita!
Daca te razgandesti suna-ma la 0 7 4 5 - 317294
Va salut!
Cristi2
daca are carte service-km reali, merita.
Gadi59670
Culoarea e dubioasa , seamana teribil cu taxiurile nemtesti ! Poate ma insel....
cody-man
Super de pret ! nu mai sta pe ganduri !
La dotarile pe care le are e super ok
TDiFan
Sa intelegem ca pretul de 7950Euro este in Germania?
danmatyas
e scump!! e din 2003 si galben, iak! cu adus si cu taxe treci de 10 000 lejer.la 11 000 negociabil am vazut la piata golf in stare super din 2004 argintiu nu galben.
ciprian93848
e numa' bine galben, ca-i pun nishte shahuri pe lateral shi preturi pe ushi shi am ieshit la treaba. biggrin.gif
Cristi2
parca e altfel degalben decat taxiurile.
repet, daca km sint reali, e o oportunitate foarte buna. masinile s-au scumpit in Germania.
cat despre megaofertele din targurile romanesti, m-am convins de mult.
alcris01
Inclin sa cred si eu ca este o masina folosita la taximetrie. Atentie maxima ca km. respectivi sa nu fie dubli ca numar :bash:
Mario90762
Golf nu a fost folosit pentru TAXI, mai degraba scoala de soferi(avand in vedere culoarea). Oricum, ca motorizare este mediocru, ma scuzati "de familie", probabil ca te-a atras bordul. Daca ajunge cu numerele pe el, adica inmatriculat la mai putin de 10 mii, masina avand km originali, atunci merita. Dar nu ca afacere.
ionut83652
in general masinile culoarea asta is folosite pe la sevicile publice deci cred ce e frecata cat despre pret 7 mii si ceva in germania e mare !
dragos65846
eu din germania m-am intors acum o sapt cu un cordoba din 2004 luat cu 7 000 de acolo si dus cu tot cu taxe aproape de 10 000.
culoarea nu e de taxi sigur... cat de pret... nici mare nici mic.... s-au scumpit intr-adevar dar daca ai timp si stii unde sa cauti gasesti si mai ieftin... ex eu gasisem passat din nov 2003 crem fost taxi cu 150 000 in bord reali variant si tiptronic, cu dotari extra inclusiv piele la 7000... dupa negociere a ramas la 6300 ultimul pret... atentie la preturile puse de ei pe net se mai negociaza linistit 300-400 euro plus ca daca ai papagal iti da si nr si asigurarea in banii astia. cele mai ieftine masini acolo au culoarea alb rosu sau crem, cele crem sunt super ieftine si se gasesc in nord. in sud sunt mai scumpe.
bafta!!
Alex94415
in germania taxiurile sunt crem
Mihai44627
QUOTE(Alex94415)
in germania taxiurile sunt crem


corect...plus ca nu vezi golf taxiu..in special sunt masinile din clasa mai mare...passat,mercedes, ford modeo..astea

intreaba de cartea service si daca o are si sunt km asta.....ramane sa faci ce vrei...dar ajungi la 10000$ cu drum,hotel,iar drum (condus) vama ,rar,inscris.plus culoarea..nu e un galben frumos...e spalacit....cautati una in romania in banii astia si nu mai pierzi atata timp pe drumuri.plus ca iti poti alege orice alta culoare poate mai dotata decat asta si km mai putini. succes.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.