Help - Search - Members - Calendar
Full Version: inchidere usi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
liviu69189
Am stat astazi in jur de 5 ore pe acest forum si am citit multe despre vw.am o jetta nou nouta, 1.9 tdi 105 cu 2200 km si m-a luat groaza despre problemele vw-ului. Daca citeam forumul inainte nu imi mai luat vw, pe cuvant de onoare. Acum ce sa mai zic, am si eu o mica problemuta (in comparatie cu ce am cititi pe aici e nimica toata): usile pe fata se inchid "prea usor" daca intelegeti ce vreau sa spun. e si normal ca cele de pe fata sa se inchida altfel decat cele de pe spate care sunt mai putin utilizate, dar daca scapi din mana portiera la inchdere atunci bubuie cand se inchide, nu patiti si voi la fel? De service la vw nici nu vreau sa ma gandesc, cred ca ma straduiesc degeaba daca nu cumva o sa-mi faca alt pocinog. As strange de gat cu placere pe cei de la vanzari, care sunt nste mincinosi cand vand masini.Deci, stie cineva cum pot sa-mi REGLEZ singur usile?
:bash:
ionut83652
la prindere pe stalp ai niste suruburi desi cred ca tu ai o altfel de problema!
cody-man
Nu cred ca asta e un defect , balamalele tale sunt mai complexe decat la masinile din clase inferioare .
Scopul lor este sa nu impingi tare usa , dar fiind noi aproape ca-ti ia usa din mana . Asta am vazut la un passat si cred ca cu timpul se vor mai inmuia .
TLS-09
Hai sa fim seriosi masina nu are nimic. Nu inteleg de ce sa intervii la un lucru care functioneaza cum trebuie?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.