Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lambo SUV! :o
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
_Theo_
http://www.worldcarfans.com/spyphotos.cfm/...lamborghini-suv

ar fi prea tare daca ar scoate asa ceva...este in planurile lor sa vedem ce se va intampla biggrin.gif band.gif
marius68582
Au fost o gramada de zvonuri pe marginea subiectului.Se produce,nu se produce...acum ca Audi dicteaza de fapt destinul contructorului italian,si cum banii nu au miros...un Q7 cu alta caroserie nu ar strica in viziunea contabillilor si a a actionarilor companiei blink.gif
Dupa parerea mea insa exclusivismul lui Lamborghini se va estopa din ce in ce mai mult in anii urmatori,pana acolo incat va ajunge o alta masinarie nemteasca,pusa la punt si enervant de perfecta,dar fara suflet.
V L D
Aia e cumva noua masina a lui Batman blush.gif . E prea futurista nu cred ca va arata asa . Oricum sansa sunt sa o produca avand in vedere ca Porsche vinde Cayenne si vor sa mai lanseze un model care sa concureze cu CLS nu vad dc sa nu produce si lambo un SUV.
fishbone
Am un singur cuvant: Fugly
Paul46623
QUOTE(fishbone)
Am un singur cuvant: Fugly

Bwahaha lol. Corect. Cine i-a dat steroizi unui Countach?
ozz86651
Lambo a mai facut SUV, de fapt masina de teren, si chiar cu motorul de Countach. O masina destul de vestita de altfel (nu si practica/buna), LM-001/2.
R a z v a n
HalbaSus
Goood it's ugly... eu inteleg ca ei vor sa recreeze agresivitatea LM002-ului dar unele lucruri e bine sa nu fie recreate.
r4mp
chiar hidos acest murciegallardo cu steroizi!
V L D
A daca arata asa nu imi mai place. In pozele de pe worldcarfans era mai "mumos" . blush.gif
_Theo_
blah oribil :puke: chiar ca este un murciegalla care a tras de fiare
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.