Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Grand Prix Masters la Bucuresti...
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Motor sport
Pages: 1, 2, 3
Oana
si eu o sa fiu acolo...alex, nu mai vii?
se pare ca lumea nu prea e incantata de evenimentul asta...lasa ca va povestim noi cum a fost...
Alex-F1
Nu Oana, nu mai vin..... sad.gif ....ai ratat ocazia de-a ma bumbaci.... :harhar: ....am ramas singur, ceilalti 3-4 prieteni care vroiau sa vina cu mine s-au razgandit pe rand si io de nebun asa singur n-am chef sa vin pana acolo.....oricum eu am vazut LIVE curse de F1, deci ce va fi la Bucuresti nu cred ca va fi mai tare ca F1....asta e asa, ca o autoconsolare.... biggrin.gif ....sincer as fi venit, dar singur nu prea e fun....si in plus toata distractia cred ca m-ar fi costat vreo 6-7 milioane si prefer de banii astia sa-mi cumpar mai bine cate ceva pt. noua masinuta....o alarma de exemplu.....sau un chip tuning :angel: Asta e....io va doresc distractie placuta acolo....celor care n-ati mai asistat niciodata la curse auto, va va placea la nebunie, sunt sigur de asta....e un feeling unic, super....adevaratii pasionati vor savura fiecare secunda, chiar daca unii (nepasionati, desigur) ar zice ca "nu e nu-stiu-ce"....deci ENJOY THE MOMMENT.....have fun.....si sa ne povestiti negresit si noua ce si cum s-a intamplat....un rezumat asa..... :notworthy: Vorbeamos.... :wave:
petre 1
Eu voi fi acolo in fiecare din cele 3 zile :wave:
GST
La inceputul acestui topic au zis cativa ca va merita toata aglomeratia produsa... Acei "cativa" nu sunt din Buc deci....li se rupe... wink.gif (no offense)
Eu locuiesc in zona aceea si mai toate drumurile mele au legatura cu calea rahovei, trafic greu, 13 septembrie, izvor, academiei. Am facut azi de la prosper situat pe calea 13 septembrie pana la academiei 45 de minute...la ora 9 dimineata. A fost crima azi in bucuresti.... Bineinteles ca acest circuit si implicit aceasta cursa este un lucru foarte bun...abea astept sa inceapa. Dar cum in Ro orice lucru bun vine insotit de inca 3 rele..... cam lasa de dorit...
Eu voi privii cursa de la inaltime ca la ce mare de oameni o sa fie acolo....
Se gaseste pe undeva programul ? gen in ziua x la ora xx se va desfasura cursa xxx sau ceva in genul...?
Elena A.
Incearca aici: http://www.netsport.ro/stiri/5/21289/Progr...lenge-2007.html
f1anatic
Pe mine sincer nu ma intereseaza care cine cum si cind va intilniti. Vreau doar sa vad poze de la acest eveniment. Clar ?
AZAZEL
au paralizat astia traficul in bucuresti.
este dezastru seara. noroc ca dmineata plec la 7 de acasa, ca altfel ar fi jale.
CatalinKRK
Maine cred ca ma voi imparti egal intre munca si facut poze. Deja mi-am rezervat un birou langa fereastra. Si o sa incerc sa-mi gasesc treaba si in weekend pe la birou (si nu cred ca voi fi singurul)
Andrei Suzuki
Si eu cred ca o sa merg,dar Sambata.Eu am Silver.
Elena A.
Primele poze primite de la un coleg care le-a primit de la o cunostinta, care.....Ma rog, "lantul slabiciunilor" biggrin.gif







Luka
Singura chestie buna cu care o sa ramanem cei care nu mergem acolo este ca strazile au fost asfaltate perfect in 6 zile si ca vor ramane asa ceva timp.
Daca lasa si parapetii, facem reconstituirea biggrin.gif
Oana
eu am pierdut formula 3...am ajuns la fia gt3...sa inceapa distractia:)
Oana
Oana
Oana
Oana
Oana
Oana
Oana
Oana
Oana
Oana

gata ptr moment...revin mai tarziu...
iulian104479
Salut.Sa vezi un c?ine pe un circuit de GT fugind printre bolizii din cursä e o mare rusine ptr organizatori.
marius68582
Oh well... :roll:
Caini scapati din lesa alergand pe langa masini precum aia bagabonzi la bunica la tara cand mai trecea cate o caruta cu tigani,pungi saltate poetic in vazduh de curenti sau vant...E Romania! :evil:
Accidentele si derapajele la limita au demonstrat de ce NU SE ORGANIZEAZA curse pe un "circuit" stradal.
Urmaresc toate lucrurile astea cu o strangere de inima,ma astept ca din clipa in clipa sa se anunte ca aceasta este prima si ultima oara cand FIA vine la Bucuresti,sau ca organizatorii isi vor da seama ca au facut o greseala,sau ca pilotii refuza sa concureze pe acest circuit...
Clipul cu secventa cu pricina il puteti vedea aici


Si cum binea zicea un coleg forumist...."Mai lipsesc, la start, un aurolac, sa spele parbrizele, si un taximetrist sa taie traseul, si suntem belea!!laugh.gif"
Baby Blues
Pai mataluta ai fost la fata locului unde s-a intamplat treba, nu? blink.gif
Alex-F1
Da Stefane, Oana chiar a fost si este la fata locului si noi nu putem decat sa-i multumim pt. asta, fiindca asa putem vedea si noi niste poze adevarate, calde, de la fata locului, din mijlocul evenimentelor si, nu in ultimul rand, facute cu multa pasiune pt. acest sport!!!!! arigato.gif Am zis! biggrin.gif Yeah....R.E.S.P.E.C.T. Oanei pt. primele poze (facute personal) de la fata locului.... :notworthy: .....si multumiri chiar si Elenei, care, desi pozele postate de ea sunt trecute prin 7 maini, totusi a avut amabilitatea sa le impartaseasca si cu noi.... :help: Si asteptam si alte pozeeeee....mai multe pozeeeeee.......hai baieti......sau mai degraba sa zic hai fetelor.... bicycle.gif ......ceva poze de sambata vedem???? Pliiiiiizzzzzz :pray: Asteptaaaaaaaaaammmmmmm........ whistling.gif
Arheopterix
Cainele schiop nu l-a fotografiat nimeni?
iulian104479
Bine spus!Plus steaguri la nimereala-ba galbene,ba verzi.Da poate ne iarta FIA pe motiv de "incepatori"si ne mai dau o sansa.
Oana
am ratat cainele...dar nu mi se pare ca am pierdut ceva...a fost doar inca o dovada ca traim in romania...
poze mai am o gramada dar, sincera sa fiu, am renuntat sa le mai postez cand am vazut ca nimeni nu mi-a zis nici macar sa-mi vad de treaba mea si va las in pace...am crezut ca nu sunteti interesati :evil: merci alex ca ai sesizat caldura...imi pare rau ca nu pot sa impartasesc cu voi si mirosul cauciucurilor arse si sunetul motoarelor...
asa...si sa trecem la lucruri mai serioase...
Oana
Oana
Oana
Oana
Oana
Oana
mihai marinescu si dodge-ul cu care concureaza
Oana
Oana
Oana
Oana
Oana
Oana
Oana
Alex-F1
Yeeeaaaahhh......astea da poze, Oana!!!!!! :punk: Deja parca ma simt mai aproape de eveniment prin intermediul pozelor tale :clapping: .....so, keep posting, nu te descuraja, fiindca sunt sigur ca pozele tale sunt vazute de mai multe persoane decat ai crede tu!!!! Deci....azi e ultima zi....vad ca in Bucuresti vremea e buna, cel putin nu ploua (in Timisoara e vreme naspa, ploua de cateva zile sad.gif )....deci HAVE FUN si asteptam si ultimul set de poze, daca mai ai timp sa le postezi.... :help: biggrin.gif

P.S.: pe Mikiduta nu l-ai vazut cumva pe-acolo rupand vreun Lighean? Ma intreb oare concureaza tot cu ochelarii aia cu lentile de fund de sticla de lapte sau are viziera castii direct cu dioptrii??? laugh.gif Sau poate i-au facut astia direct parbrizul cu dioptrii, sa vada masinile din fata lui mai bine.... blink.gif biggrin.gif Daca-l vezi, sa-i spui din partea mea un calduros "Lasa-neeee, lasa-neeeeeee"!!!!!! :bash: Dar Cassa Locco cum se descurca cu volanul? Daca tot asa si piloteaza cum canta, e clar.... band.gif :minigun: Vorbeamos.... arigato.gif

Bye :wave:
Mariustom
Am unit topicul "FIA-GT in Romania" cu acesta. Mai bine zis l-am inclus blush.gif biggrin.gif

Foarte frumoase pozele, bijuteriile din poză, senzația care o creează.

Ce am remarcat, hazliu, la poze: ai prins unghiul perfect cu Mihai Marinescu. Uitați-vă deasupra capului lui blink.gif biggrin.gif

Alex-F1, topicul cu Alexandrescu e în altă parte, și cu mai puține jigniri, te rog. Chiar dacă, ai motive blush.gif blink.gif
Baby Blues
Nu te opri! Continua pentru ca toti se uita. Fii sigura. Respect! arigato.gif
Elena A.
Desi aseara Oana era un pic dezamagita de reactia generala, se pare ca exista interes pt competitie si mai ales pentru poze smile.gif Azi astept si eu cu interes noile poze, pt ca nu cred ca o sa mai am frumoasa ocazie sa le vad in avanpremiera biggrin.gif Iti multumim, Oana! smile.gif
marius68582
Super faine pozele,desi sunt convins ca reusesc sa transpuna doar o infima parte din atmosfera speciala de pe circuit.!
Baby Blues
Oana: Te rog sa pui pe forum si ceva miros de cauciucuri si ulei ars! Daca se poate! biggrin.gif beer.gif
adi.mitrea
Până la urmă câți colegi forumiști au mers la eveniment?

Oana e clar că e pe barciade, dar mai erau și alții care se anunțaseră.

Eu am lucrat de referendum și azi (duminică) așa că nu m-am putut duce... Sunetul e demențial... îl aud de pe balcon și se aude chiar de la 5-6 kilometri depărtare. band.gif

De prezență ce ne poți spune Oana? Multă lume? S-au vândut toate biletele?
Andrei Suzuki
Eu am fost. Si as putea spune ca au fost cam goale tribunele.Ieri am vazut ca lumea a venit in special la curse,nu si la calificari si la antrenamentele libere. SI am mai observat ceva.Ieri,dupa vreo 5 min dupa ce a inceput cupa dacia logan lumea a inceput sa plece. laugh.gif Oare pt ca masinile de la GT faceau un tur in vreo 30-40 de sec iar Daciile in vreo 1:40? laugh.gif Si nu bat campii,chiar am cronometrat. Azi am auzit ca au lasat intrarea libera.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.