Help - Search - Members - Calendar
Full Version: un proiect scurt.ma ajutati?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Andrus93391
Salut!Va rog sa ma scuzati daca postez unde nu trebuie, dar sunt incepatoare in forumuri.Bine...As vrea sa va rog sa ma ajutati sa fac un proiect despre aparatele situate pe bordul unei masini (vitezometru, turometru, ala de masurat nivelul pt ulei),sa spun valorile lor maxime si minime(vitezometru: 0-220 km/h),stabilirea marimilor masurate cu aceste aparate,stabilirea caracteristicilor tehnice(vitezometrul este analogic/digital), modul de functionare si rolul acestor aparate.M-ar putea ajuta cineva, macar la o parte din acestea?Trebuie sa il termin pana maine seara.Va rog.Multumesc.
Geroge73919
QUOTE(Andrus93391)
sa spun valorile lor maxime si minime(vitezometru: 0-220 km/h),.



Merge si mai sus de 220 am incercat eu la un A 6 2500 TDI biggrin.gif

Ps sa nu ma spui lu nenea politistul blush.gif
petre 1
cred ca ai postat cam tarziu avand in vedere data limita pe care o ai,si mai ales duminica.
Andrus93391
Stiam ca merge si mai departe de 220, dar am dat un exemplu.Si nu te zic lu nenea politistu.. :boxing:

QUOTE(petre 1)
cred ca ai postat cam tarziu avand in vedere data limita pe care o ai,si mai ales duminica.

V-am gasit cam tarziu.Eh, asta este! Il rezolv eu cumva, acum.Multumesc oricum, pa! blush.gif
Damian53219
dupa 240 eu nu mai pot vedea distinsa privire a lu` Nenea Politistu` :romania:
gabi94006
eu nici dupa 100 si 3 beri...... beer.gif
florin82141
QUOTE
eu nici dupa 100 si 3 beri......


:coolspeak: :clapping: :cheers:
gabi94006
k florin.... drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.