Help - Search - Members - Calendar
Full Version: computer de bord
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mitsubishi
asdfgh91668
salut!
sunt f interesat de un colt 1.3 invite.am citit tot ce e pe forum dar nu am remarcat nimic referitor la "display-ul multifunctional" de pe bord.varianta invite beneficiaza de un computer de bord sau nu?
Andrei65100
are sigur computer de bord. ale carui informatii sunt afisate pe displayul multifunctional. care este multifunctional pentru ca mai afiseaza si temperatura exterioara si informatiile sistemului audio.
R o b e r t
Eu am 1.3 Invite si pot sa-ti spun ca are computer de bord. Iti afiseaza consumul mediu, consumul pe loc, volumul audio, temperatura de afara, etc etc
Andrei Suzuki
Computerul de bord se referea la date despre: cons instantaneu,cons mediu,vit medie,autonomie. Restu informatiilor (ceas,temp etc) tin de displayul multifunctional.
Pe www.colt.ro,la 1.3 invite,cu pachetul de dotari AVC/AVD scrie ca are display central multifunctional si computer de bord. La pachetul de dotari (mai sarac din cate am observat) B9Z/BAO scrie ca are display central multifunctional si CALCULATOR de bord. Ce o fi asta,nu stiu. Am vazut ca diferente intre aceste 2 pachete sunt si la datele tehnice: mai exact la consum si emisiile de CO2. De ce,habar n-am. Alta chestie ciudata:ambele au acelasi pret. Sau cel putin asa e pe site.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.