Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Am vazut, am placut, n-am putut: Forester. Am luat Almera.
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru > Forester
Random
Salutare. Poate sunt offtopic dar nu ma intereseaza.
Nu am intrebari, nu am sfaturi, am in schimb cuvinte de bine si incurajare pentru cei care si-au luat masina pe care si-au dorit-o....si daca masina aia e Forester inseamna ca nu-s offtopic.
Daca as fi avut masina asta si as fi avut cu ea problemele pe care le am cu masina pe care o am acum, as ierta-o. Nu mi-ar fi necaz.
As zice: asta am vrut , asta am; se repara si e ok. Dar nu pot sa zic acelasi lucru despre masina pe care o am pentru ca nu am vrut-o;asta am putut, asta am luat. :bash:
Poate nici n-as baga de seama daca vibreaza la 3200 rpm, daca-i crapa discurile de frana la 50.000km. le schimb si gata. E ca noua si e a mea oricum. Nu ma intereseaza ca mananca 13%, o iubesc oricum.
Posesori de Forester, exista un frustrat care se uita cu jind la masinile voastre si va respecta pentru alegerea facuta (mai ales daca ati avut bani mai multi dar ati ales Forester).
Asta am avut de zis.
Bogdan67993
Alin, you made my day. smile.gif
Stai linistit, sint lucruri mai importante pe care le poti avea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.