Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lovit Masina :((
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
IONUT91904
DEci abia mi-am luat masina si mi-a si lovit-o cineva. Acum am o adancitura cam de 10 cm in usa dreapta( NU ADANCIME, CI LNGIME smile.gif) .Vopseaua nu s-a luat si altceva nu pare sa aiba.

Intrebarea mea:
Din cate sti voi este posibil reparerea usii fara sa merg sa mi-o mai si vopseasca? Am Casco dar sincer mi-e groaza de alergatura: politie, constatare, asigurare, etc..
Alte prbleme : nu mi se mai desface capota. Probabil s-a dus vreun arc ca nu pot sa o mai desfac din interior. Cum se mai poate deschide capota si altfel? E musai sa ma duc la service?

Mersi mult
stefan44002
Sincer, trebuie sa o repari pe Casco.E cel mai bine asa, inteleg ca ai masina noua.Oricum, pt capota trebuie sa te duci la service.
Bafta, ai putin de alergat!
Lucian55
Chiar daca vrei doa sa iti indrepte usa fara sa o vopseasca, ceea ce nu cred nici in ruptul capului ca o sa iasa bine, tot trebuie sa te duci la politie, la asigurari si alte alea, pentru ca(casco) se face doar cu adeverinta de la politie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.