Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Buy-back
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki
Florin92878
Exista posibilitatea efectuarii operatiunii de buy-back pentru auto Suzuki Ignis? Daca stiti, as dori cateva detalii. Am un Ignis 1,5l 4WD si sunt impresionat de aspectul lui SX4.
As mai avea o intrebare: ere cunostinta careva despre pretul unui CD-player Blaupunkt (nou/vechi, in tara/Ungaria)? Fiica-mea a crezut ca-i tonomat (ma rog, are doar trei ani), si l-a umplut cu fise.
Sorin71828
Eu am inlocuit radio-cass-ul original de la Ignis, cu un radio-cd Blaupunkt, original cumparat din Ungaria. M-a costat 50.000 forinti ( aprox. 200 euro ). L-am cumparat de la mica publicitate de pe internet de la cineva care abia isi cumparase un Ignis si omul vroia pe masina o "scula" profesionala, cu boxe, amlificatoare... etc. Dar sint convins ca gasesti si la service-uri sau poate si in magazinele de piese auto... evident din Ungaria
Florin92878
Multumesc. As fi curios daca noul radio-cd ce l-ai montat are aceeasi fata ca si cel original (aprox 10x10).
Andrei Suzuki
El si-a luat cd-playerul orignial Suzuki.Cel cu care vin versiunile mai dotate si care arata exact la fel;numai "gura" unde intra cd-ul e diferita.
Iar buy-back eu stiu ca nu se face la B&S.
Sorin71828
cam asa...
Sorin71828
si asa...
suzuki_bs
Un Radio CD Blaupunckt original, asa cum il vedeti in imagine costa 450 Euro +TVA
Florin92878
E cam scump la pretul asta. Masina noastra este in service la Proton Auto; ne-au spus ca ar putea aduce la circa 700 lei un asemenea echipament. Cred ca m-am bucurat prematur.
suzuki_bs
Acesta este pretul obtinut de la departamentul piese.
Mai poti face si altceva: poti sa-ti achizitionezi un radio CD normal si o masca speciala care sa acopere restul spatiului. Exista.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.